Iveco na targach Bauma 2013

Iveco na targach Bauma 2013

Na 30. międzynarodowych targach Bauma 2013 firma Iveco zaprezentuje pełny asortyment pojazdów terenowych.

Bauma to jedne z największych na świecie targów pojazdów, maszyn budowlanych i górniczych oraz akcesoriów i materiałów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-21 kwietnia w Monachium. Stoisko marki Iveco będzie mieścić się na obszarze wystawienniczym pojazdów firmy Fiat Industrial o powierzchni 2500 metrów kwadratowych.

Oprócz Iveco swoje produkty będą prezentować też marki New Holland Construction i FPT Industrial – kolejni przedstawiciele Fiat Industrial Group oferujący profesjonalnym użytkownikom z branży budowlanej i górniczej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Prezentowane pojazdy
Iveco zaprezentuje na targach pełny asortyment swoich pojazdów terenowych: od małych furgonów po 18-kołowe ciężarówki, małe i 60-tonowe wywrotki kopalniane. Wszystkie pojazdy cechują wyjątkowe parametry pracy, wygoda kabiny i ergonomia obsługi, zastosowanie elastycznych rozwiązań oraz możliwość prowadzenia na trudnym terenie. Zastosowane rozwiązania Astra sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach drogowych i terenowych.

NewTrakker

Asortyment pojazdów klasy średniej i ciężkiej prezentowany na targach Bauma 2013 to: Nowy Trakker AT400T45WT/P, ciężarówka z zupełnie nową kabiną, która nadaje się tak do pracy w terenie, jak i przewozu autostradowego; Nowy Stralis Hi-Way, uznany za Ciężarówkę Roku 2013, w wersji AS440S50T/P z silnikiem EuroVI; ciągnikiem Eurocargo w wersji 75 "E" oraz podwozie 80 "E"; a także nowe wozidło Astra HHD9 8x6 ADT 30m z kabiną odwracaną.

W klasie lekkiej pojawi się pojazd Daily w wersji 55S17DW ze skrzynią biegów Sonntag oraz różnymi rozwiązaniami transportowymi, np. osobnymi kontenerami.

Technologie w działaniu
Wszystkie prezentowane na stoisku pojazdy posiadają silniki opracowane przez FTP Industrial, które charakteryzuje wydajność w zużyciu paliwa i ograniczona emisja spalin. Nowy Trakker i Nowy Stralis Hi-Way są wyposażone w technologię HI-eSCR, która działa bez systemu EGR (recyrkulacji spalin) i ma wiele zalet, jeśli chodzi o pracę w kamieniołomach, gdzie silniki muszą działać w trudnych warunkach i pracować na większych obrotach.


4trucks.pl / Iveco Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL