Wydarzenia towarzyszące Gasshow 2013

Wydarzenia towarzyszące Gasshow 2013

Podczas Międzynarodowych Targów GasShow 2013 odbędzie się szereg interesujących wydarzeń towarzyszących, które znacząco wzbogacą główną imprezę.

Na samym początku zachęcamy do odwiedzenia "Strefy CNG". Autorem tej koncepcji jest Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) oraz Portal cng.auto.pl. Po zeszłorocznym sukcesie tego typu stanowiska, PIMOT kolejny raz postanowił zainicjować ideę wspólnego wystawienia się podmiotów dostarczających rozwiązania z zakresu technologii CNG i biometanu. Wszystko w celu przybliżenia jak najszerszemu gronu osób idei europejskiego projektu "GasHighWay", który ma na celu popularyzowanie ekologicznego i bezpiecznego paliwa CNG w polskiej motoryzacji.

W pierwszy dzień targów będzie miała miejsce niezwykle interesująca konferencja "Metan dla Motoryzacji". Podejście do tematu z najbardziej praktycznej i ciekawej strony - prelegenci skupią się na przedstawieniu realnych korzyści, z naciskiem na ekonomię i ekologię, które już dziś można w łatwy sposób uzyskać, korzystając z technologii CNG i LNG. Konferencja jest adresowana do wszystkich osób, które są zainteresowane tematyką paliw alternatywnych. Prelegenci, z różnych krajów europejskich, przedstawią najnowsze, innowacyjne rozwiązania z dziedziny gazowych paliw transportowych. Uczestnicy będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat sytuacji na polskim rynku CNG i biometanu a także projektów, które wspierają jego rozwój. Wydarzenie to w ramach GasShow 2013 będzie również niepowtarzalną okazją do zapoznania się z obecnymi, dostępnymi pojazdami zasilanymi CNG. Konferencja jest organizowana w ramach projektu GasHighWay. Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie: gasshow.pl

W terminie 6-7 marca 2013 roku w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się druga edycja Międzynarodowej Konferencji LPG - Wyjątkowa Energia, którą honorowym patronatem objęła zarówno Światowa, jak i Europejska Organizacja Gazu Płynnego. Całość wydarzenia składać się będzie z czterech oddzielnych sesji tematycznych, konferencji prasowej dedykowanej publikacji Raportu Rocznego Polskiej Organizacji Gazu Płynnego, prezentacji wybranych firm, workshop’ów oraz uroczystego bankietu w Operze Narodowej. Jak zapowiadają organizatorzy - będzie to wyjątkowe spotkanie przedstawicieli branży dające możliwość na poszerzenie swojej wiedzy, ale również na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Więcej informacji: www.pogp2012.pl

Jak co roku, impreza odbywa się w towarzystwie targów Autoservice Expo, które skierowane są do wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w zakresie wyposażenia, zaopatrzenia i usług dla warsztatów samochodowych.

Pierwszy dzień targów zakończy afterparty, którego gośćmi będą wystawcy, uczestnicy konferencji, partnerzy oraz goście targów. Podczas imprezy przyznane zostaną Nagrody INPRO 2013, których celem jest wyróżnienie najlepszych i najciekawszych urządzeń, produktów i usług prezentowanych przez wystawców.

Targi Gasshow 2013 zapowiadają się na prawdę emocjonująco i ciekawe, a samo wydarzenie na pewno wzbudzi zainteresowanie nie tylko fanów motoryzacji ale również osób na co dzień zainteresowanych ekonomią, aspektami ekologicznymi i działających w branży paliwowej.


4trucks.pl / ECP Media

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL