Targi GasShow i Autoservice Expo 2013

Targi GasShow i Autoservice Expo 2013

Już 6 i 7 marca w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja dwóch połączonych wydarzeń branżowych: Targów Autoservice Expo oraz GasShow 2013.

Pomysł na organizację dwóch imprez branżowych w jednym miejscu i czasie narodził się 3 lata temu, podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów GasShow - największej na świecie wystawy poświęconej gazowym systemom zasilania pojazdów. Coraz większa liczba przedstawicieli warsztatów samochodowych odwiedzających corocznie GasShow, a także pojawiające się coraz liczniej wśród wystawców firmy dostarczające wyposażenie i usługi dla sektora auto service w sposób naturalny spowodowały, że organizator postanowił poszerzyć formułę wydarzenia. W ten sposób narodziły się Targi Autoservice Expo, odbywające się w tym samym miejscu i czasie, co GasShow. Takie nietypowe połączenie okazało się strzałem w dziesiątkę. Powstał efekt synergii znakomicie uzupełniających się wydarzeń, tworząc jednocześnie unikalną wartość dodaną zarówno dla wystawców, jak i gości.

Poszerzone grona zwiedzających targi obejmuje m.in. właścicieli warsztatów, w tym montujących i serwisujących samochodowe instalacje LPG, LNG i CNG, producentów i dystrybutorów samochodowych instalacji gazowych, dostawców wyposażenia i usług dla warsztatów samochodowych, operatorów i właścicieli stacji paliw, firmy dostarczające wyposażenie i usługi dla stacji tankowania, dystrybucji i magazynowania LPG i CNG, firmy transportowe i logistyczne oraz inne osoby i firmy zainteresowane branżą (w tym prywatni użytkownicy, operatorzy flot pojazdów, media).

Co istotnie - wstęp na targi i obie imprezy jest bezpłatny. Zatem - zapraszamy w dniach 6 i 7 marca do Warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI!

Więcej informacji: www.gasshow.pl  oraz www.autoserviceexpo.pl 


4trucks.pl / ECP Media