Ruszyła kolejna edycja Scania Top Team

Ruszyła kolejna edycja Scania Top Team

W ogólnoświatowym konkursie serwisowym organizowanym przez Scania weźmie udział 8000 mechaników.

To program treningowy, a zarazem konkurs dla mechaników i specjalistów zajmujących się częściami zamiennymi. Swoje wysokie kwalifikacje zaprezentuje 8000. uczestników z 60. krajów. Połączą wiedzę i umiejętność pracy w zespole, aby gromadzić punkty. Korzyść odniosą jednak przede wszystkim klienci serwisów Scania.

Scania Top Team jest unikalnym szkoleniem w formie rywalizacji. Przyczynia się do systematycznego doskonalenia umiejętności i wiedzy oraz profesjonalnego, zespołowego działania we wszystkich warsztatach Scania. Przyciąga również do pracy w branży wysokiej klasy specjalistów.

- Kluczowym celem serwisów Scania na całym świecie jest dostarczanie usług, które będą wsparciem dla przedsięwzięć naszych klientów - mówi Christian Levin, wiceprezes do spraw sprzedaży i serwisu w firmie Scania. - Wymaga to ludzi niesłychanie biegłych w pracy. Scania Top Team jest fantastycznym sposobem aby docenić wiedzę, sprawność techniczną i ducha pracy zespołowej, jakimi charakteryzują się ludzie działający dzień po dniu na pierwszej linii.

Zgodnie z filozofią stałego rozwoju firmy Scania, konkurs Scania Top Team przekształcił się z krajowego programu treningowego, jakim był 23 lata temu, w program globalny. W tym roku odbywa się już po raz ósmy w gronie międzynarodowym i ma większy zasięg niż kiedykolwiek wcześniej. Około 8000. uczestników z 60. krajów będzie intensywnie ćwiczyć teorię i praktykę w warsztatach rozsianych po całej kuli ziemskiej.

Rundy krajowe rozpoczną się od zadań teoretycznych i zakończą finałami z teorii i praktyki. Zwycięzcy będą reprezentować swoje państwa w drugiej turze konkursu, na pięciu międzynarodowych spotkaniach. Ostateczny pojedynek rozegra się pomiędzy dziesięcioma zespołami, które zostaną zakwalifikowane do światowego finału. Odbędzie się on w Szwecji, w Södertälje w dniach 21-24 października 2013 r.

Więcej informacji o konkursie Scania Top Team dostępnych jest pod adresem: www.scania.com/media/topteam  


4trucks.pl / Scania Polska