STILL zaprasza na LogiMAT

STILL zaprasza na LogiMAT

Najnowocześniejsze technologie, optymalne logistyczne rozwiązania i eksperci prezentujący najciekawsze osiągnięcia.

To wszystko można będzie zobaczyć na targach LogiMAT, które odbędą się między 19. a 21. lutego w nowym Centrum Wystawowym w Stuttgarcie.

W tym roku uczestnicy targów spotkają się pod hasłem "Intralogistyka bezpośrednia - Rynek dla innowacji". Powiększona o 10 500 m2 hala pomieści około 1 000 firm z Niemiec i zagranicy. Według prognoz organizatora, tegoroczną, jedenastą już edycję spotkania odwiedzi ponad 30 000 gości.

- Dla nas targi w Stuttgarcie to możliwość wymiany doświadczeń i pokazania naszych najciekawszych rozwiązań - mówi Paweł Włuka z firmy STILL -W tym roku nasze stoisko w pawilonie 245 w hali numer 8 będzie dwukrotnie większe niż w ubiegłym. Zaprezentujemy tam między innymi czołowy wózek elektryczny RX20, wózek systemowy do komisjonowania pionowego MX-X czy zestawy narzędzi software do kontroli floty Fleet Data Services. Rozwiązania te pozwalają na optymalizację pracy w magazynie, a to jest jednym z głównych obszarów zainteresowań osób z branży. Dzięki licznym pokazom i prezentacjom, podczas targów będzie można na własne oczy przekonać się, jak sprawdzają się nasze produkty w praktyce.

Oprócz prezentacji nowości, w trakcie targów LogiMAT będą odbywały się dyskusje ekspertów. Po ceremonii otwarcia nastąpi także wręczenie nagrody Best Product Awards, którą wyróżnione zostaną najlepsze produkty z trzech kategorii. Dla chętnych do odwiedzenia targów, firma STILL przygotowała darmowe wejściówki, których ilość jest ograniczona. Aby uzyskać zaproszenie wystarczy wypełnić formularz na stronie www.still.de. Z myślą o polskojęzycznych gościach, stoisko firmy STILL będzie obsługiwane także przez przedstawiciela z naszego kraju.


4trucks.pl / STILL