Po raz pierwszy w Polsce - SACHS Roadshow

Po raz pierwszy w Polsce - SACHS Roadshow

W maju i czerwcu br. odbędzie się firmowany przez markę SACHS prestiżowy cykl szkoleń warsztatowych - SACHS Roadshow 2013.

Po sukcesie w Niemczech i Czechach, wydarzenie to będzie po raz pierwszy dostępne również dla polskich mechaników. Zapisy już trwają!

SACHS Roadshow to szansa na zdobycie konkurencyjnej, praktycznej wiedzy w dziedzinie układów przeniesienia napędu oraz zawieszenia podczas całodniowych, ekskluzywnych szkoleń technicznych. To również okazja do doskonałej zabawy w gronie miłośników motoryzacji oraz wyścigów samochodowych. Przez sześć tygodni wydarzenie będzie gościło na torach wyścigowych w Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Warszawie. Weźmie w nim udział blisko 2,5 tysiąca pracowników branży warsztatowej - zarówno specjalistów w dziedzinie pojazdów osobowych jak i ciężarowych. Szczegółowe daty poszczególnych imprez zostaną podane w najbliższym czasie.

W programie SACHS Roadshow 2013 są m.in. jazdy porównawcze samochodami z prawidłowo działającymi i uszkodzonymi amortyzatorami oraz szkolenia dotyczące montażu i diagnostyki kół dwumasowych. Uczestnicy wezmą też udział w emocjonującej rywalizacji na torze kartingowym.

SACHS Roadshow 2013 poprowadzą najlepsi szkoleniowcy ZF Services oraz gość specjalny - kierowca rajdowy Jörg van Ommen - w latach 1984 -1996 gwiazda wyścigów DTM (Deutsche Tourenwagen Masters, czyli najważniejszej serii wyścigowej samochodów turystycznych w Niemczech i jednej z najbardziej prestiżowych w Europie), plasujący się na szóstym miejscu tabeli wszechczasów tej serii, a obecnie uczestnik Seat Leon Supercopa i Porsche 997 Cup. Jörg van Ommen przybędzie na SACHS Roadshow wraz ze specjalnie przygotowanymi pojazdami m.in. Mercedesem AMG C280 skonfigurowanym pod kątem wyścigów DTM. Uczestnicy, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami szkoleniowymi, będą mogli osobiście przekonać się o mocy drzemiącej w jego sześciocylindrowym silniku.

W SACHS Roadshow 2013 mogą wziąć udział pracownicy warsztatów z całej Polski, które w okresie od 1 stycznia do 15 kwietnia br. zostaną zarejestrowane na stronie www.zf.com/pl  lub drogą pocztową z wykorzystaniem specjalnej karty dostępnej u dystrybutorów uczestniczących w akcji: Inter Cars, Inter-Team, Fota, Autos, Opoltrans, Gordon oraz Moto-Profil. Warunkiem udziału przedstawicieli danego warsztatu w SACHS Roadshow 2013 jest osiągnięcie przez niego określonego obrotu na częściach zamiennych marek należących do koncernu ZF.

Bieżące informacje na temat SACHS Roadshow 2013 są dostępne na powyższej stronie internetowej. Można je również uzyskać kontaktując się z poszczególnymi dystrybutorami lub warszawskim biurem ZF Friedrichshafen AG.


4trucks.pl / ZF Friedrichshafen AG

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL