Renault Trucks na 25 targach Pollutec

Renault Trucks na 25 targach Pollutec

W dniach 27-30 listopada Renault Trucks zaprezentuje swoją oferte na w Lyonie odbędzie się 25-tej edycji targów Pollutec.

Firma zaprasza na stoiska G082 i F082. Francuski producent zaprezentuje dwa pojazdy: Premium Lander Tridem oraz Renault Maxity, oba wyposażone w zabudowę do ciśnieniowego czyszczenia kanałów. Co więcej, na stoisku Renault Trucks będzie można dowiedzieć się więcej na temat koncepcji All For Fuel Eco, rozwiązań Optifuel mających na celu redukcję poziomu zużycia paliwa, a także pojazdów wykorzystujących alternatywne źródła energii.

Renault Trucks, pionier i leader w dziedzinie oszczędności paliwa, weźmie udział w 25 edycji Międzynarodowych Targów Urządzeń, Technologii i Usług dla Ochrony Środowiska Pollutec. Producent zaprezentuje dwa modele ze swojej gamy: Premium Lander Tridem w konfiguracji 8x4*4 o DMC 32t i mocy 430 KM z zabudową do ciśnieniowego czyszczenia kanałów i Renault Maxity o mocy 140 KM wyposażone w ten sam typ zabudowy, tylko o mniejszych gabarytach.

Odwiedzajacy stoisko Renault Trucks będą mogli zapoznać się z koncepcją All For Fuel Eco i z pakietem rozwiązań Optifuel, których celem jest obniżenie poziomu zużycia paliwa. Renault Trucks oferuje narzędzia, które można wprowadzić w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości czy profilu działalności. Cztery podstawowe filary, na których opierają się rozwiązania Optifuel to: dobra konfiguracja pojazdu, szkolenia kierowców, długofalowe pomiary i analizy zużycia paliwa i obniżanie zużycia paliwa w całym okresie eksploatacji pojazdu.

Na stoisku będzie można zapoznać sie z interkatywną prezentacją pojazdów wykorzystujących alternatywne źrodła energii będące w ofercie Renault Trucks : Maxity elektryczne (pojazd elektryczny w 100%), Premium Distribution Hybrys Tech (pojazd hybrydowy) i Premium Distribution CNG ( pojazd zasilany gazem ziemnym).

Kolejnym tematem zaprezentowanym na stoisku producenta będą technologie zastosowane w silnikach Euro VI, które będą już obowiązkowo w pojazdach nowo rejestrowanych po 1 stycznia 2014. Chcąc spełnić wymagania dotyczące nowej normy producent zastosował różne technologie i wybrał tą, która jest najbardziej skuteczna w zależności od wielkości silnika i jego przeznaczenia.

Cel Renault Trucks został jasno określony: dostarczyć klientom silniki nie tylko spełniające normę Euro VI, zapewniające niskie zużycie paliwa, ale także niezawodne i łatwe w utrzymaniu.

Miłośnicy nowoczesnych technologii również znajdą coś dla siebie. Renault Trucks przedstawi różne aplikacje dostępne na smartphony, a wśród nich grę Trucks Fuel Eco Driving, dzięki której można poćwiczyć technikę ekonomicznej jazdy za kierownicą Premium Optifuel (do pobrania w App Store http://bit.ly/PzXmxQ i Google Play http://bit.ly/PzXBZM ). Ostatnio pojawiła się także nowa wersja Nav’Truck, aplikacji z nawigacją GPS i wskazówkami głosowymi dla kierowców pojazdów ciężarowych (do pobrania w App Store http://bit.ly/RCEH4e i Google Play http://bit.ly/SQNfFM).


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL