XII Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy

XII Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy

Forum Młodej Logistyki to najstarsza, najciekawsza i na najwyższym poziomie merytorycznym konferencja logistyczna organizowana przez studentów.

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej po raz kolejny zaprasza wszystkich miłośników branży TSL na XII Forum Młodej Logistyki oraz Logistyczne Targi Pracy. W dniach 7-8 marca 2013 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej spotkają po raz kolejny środowiska studenckie z całej Polski i z zagranicy oraz przedstawiciele firm branży TSL.

W trakcie spotkania zostanie poruszonych wiele ciekawych tematów. Takich jak: problemy logistyczne w przedsiębiorstwach, innowacyjne rozwiązania w logistyce, racjonalizacja łańcucha dostaw, zarządzanie dystrybucją i magazynowaniem.

Dzień pierwszy konferencji ma charakter rywalizacji między studentami. Formuła konkursu co roku ulega zmianie, jednak zawsze jest skonstruowana w taki sposób, aby w żaden sposób nie ograniczać kreatywności i pomysłowości studentów. Każdy zespół prezentujący swoje pomysły musi je obronić przed zgromadzonymi na sali studentami jak również Kapitułą Ekspertów, składającej się z najważniejszych postaci logistyki w Polsce. Utworzony w ten sposób dialog pomiędzy studentami a światem biznesu, pozwala na skonfrontowanie ich wiedzy z realiami i zapotrzebowaniem rynku.

Następny dzień ma formę warsztatową. Oferta obejmuje case study, panele dyskusyjne oraz warsztaty organizowane przez firmy współpracujące oraz zaproszonych gości.

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej

Logistyczne Targi Pracy
Podczas pierwszego dnia XII FML-u odbędą się Logistyczne Targi Pracy w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Jest to doskonała okazja do spotkania z osobami zainteresowanymi rynkiem pracy w sektorze transportu, spedycji i logistyki. Po wielkim sukcesie poprzednich edycji, ponownie będzie można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami branży logistycznej, w wśród których znajdą się m.in. operatorzy logistyczni, firmy transportowe oraz dostawcy sprzętu logistycznego i rozwiązań informatycznych. W zeszłym roku w targach udział wzięło ponad 1500 gości.

Więcej informacji www.sklspw.pl, www.logistycznetargipracy.pl  


4trucks.pl / Studenckie Koło Logistyki Stosowanej

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL