Rekordy GasShow

Rekordy GasShow

Kolejna edycja największej imprezy skupiającej firmy z branży samochodowo-gazowej GasShow 2013, dopiero w marcu 2013 roku a najlepsze miejsca wystawowe już zostały wyprzedane.

Do tej pory zgłosiło się ponad 100 wystawców i zdecydowanie to najlepszy wynik w historii imprezy, jeżeli chodzi o ten etap przygotowań.

Swoją obecność zapowiedzieli główni gracze na rynku paliw LPG, CNG i LNG a także przedstawiciele branży samochodowej. Wszystko wskazuje na to, że przyszłoroczna edycja będzie rekordowa zarówno pod względem liczby wystawców, jak i całkowitej powierzchni wystawienniczej - po raz pierwszy targi odbędą się w największej hali w kompleksie EXPO XXI, co daje do dyspozycji wystawców prawie 7 tys. m. kw. powierzchni.

Międzynarodowe Targi GasShow 2013 to największa w Europie Środkowo-Wschodniej wystawa technologii i sprzętu związanego z autogazem i jedna z najważniejszych na świecie imprez tego typu. Swoją ofertę podczas targów zaprezentują wszyscy wiodący polscy i europejscy producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem gazu, producenci butli i zbiorników, a także cystern.

- Polska jest jednym z największych rynków gazu płynnego w Europie i jednocześnie europejskim liderem jeżeli chodzi o zużycie autogazu, jak również liczbę pojazdów zasilanych tym rodzajem paliwa dlatego nasz kraj stał się najlepszym miejscem na takie wydarzenie - mówi organizator imprezy Robert Łapiński.

Również, podczas tej edycji targów niezabraknie interesujących stref tematycznych: stacja LPG/CNG, to przestrzeń skupiająca przedsiębiorstwa prowadzące stacje tankowania LPG i CNG oraz firmy projektujące te obiekty i zajmujące się kompleksowym dostarczaniem sprzętu i wyposażenia stacji paliw. Strefa CNG/LNG - wystawa i konferencja poświęcona technologii sprężonego i skroplonego gazu ziemnego oraz Strefa Armatura i Urządzenia, czyli miejsce do prezentacji osprzętu sieci i instalacji LPG/CNG oraz urządzeń gazowych.

Po raz pierwszy w ramach Międzynarodowych Targów GasShow 2013, odbędzie się wystawa aut wyposażonych w fabryczne zasilanie LPG oraz CNG: Autogas Motor Show 2013, podczas której umożliwimy, importerom i dystrybutorom marek, skuteczną prezentację oferty aut zasilanych LPG i CNG.

Tak samo jak w ubiegłym roku, w tym samym czasie odbędą się Targi Autoservice Expo 2013 - wystawa dostawców wyposażenia i usług dla warsztatów samochodowych, co zapewne będzie interesującym uzupełnieniem dla firm montujących instalacje gazowe. Podczas Targów zostaną rozdane nagrody INPRO, których celem jest wyróżnienie najlepszych urządzeń, produktów i usług prezentowanych przez wystawców. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas After Party, które odbędzie się pierwszego dnia targów.

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie www.gasshow.pl 


4trucks.pl / GasShow