Renault Trucks o krok od zwycięstwa

Renault Trucks o krok od zwycięstwa

Dzięki 4 miejscom na podium wywalczonym w przedostatnich Mistrzostwach tego sezonu w Jaramie, kierowcy drużyny Renault Trucks są o krok od zwycięskiej korony 2012.

Podczas dziesiątych Mistrzostw tego sezonu, które tym razem odbyły się w Jaramie (Hiszpania), kierowcy z MKR-Technology czterokrotnie stawali na podium. Po pierwszym wyścigu, miejsce trzecie należało do Markusa Östreicha. Zaledwie kilka godzin później Adam Lacko stanął na podium o jeden stopień wyżej od swojego kolegi. W niedzielę, Markus Bösiger uplasował się na pozycji trzeciej, a Adam Lacko powtórzył sukces z dnia poprzedniego. Tym samym drużyna Renault Trucks zwiększyła liczbę punktów do 941, dzięki czemu nadal prowadzi w klasyfikacji generalnej. Już tylko jedne Mistrzostwa dzielą MKR-Technology od zwycięskiej korony.

W ten weekend finał Mistrzostw Pojazdów Ciężarowych na francuskim torze Bugatti. Oglądajcie relację na żywo na http://truckracing.renault-trucks.com/pl


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Indeka odbiera kolejne Renault Trucks Flota firmy, licząca ponad 260 pojazdów, powiększyła się właśnie o 30 zestawów kubaturowych na podwoziach Renault Trucks T 480 P6×2Low.
Elektryczna ciężarówka Renault Trucks już na polskich drogach W maju tego roku, w Polsce, zarejestrowano pierwszą w 100% elektryczną ciężką śmieciarkę Renault Trucks D-Wide Z.E.
Rejestracje nowych pojazdów użytkowych - ciężarówki, autobusy i samochody dostawcze W kwietniu 2021r. zarejestrowano 3243 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to ponad trzykrotnie więcej (+226,9%), niż przed rokiem.
Konkurs dla kierowców ciężarówek Optifuel Challenge Renaullt Trucks - podajemy harmonogram eliminacji Renault Trucks Polska ogłasza 10., jubileuszową edycję konkursu Optifuel Challenge.  
Samochody dostawcze Renault - propozycje 2021 Renault chce podbić rynek samochodów dostawczych kilkoma nowymi pojazdami. Jak zapowiedział wczoraj, na konferencji, francuski producent, w prawie każdej klasie powinien pojawić się nowy pojazd.  
Z myślą o klientach posiadających starsze ciężarówki Renault Trucks Siedmioletnie i starsze samochody ciężarowe nie pozostaną bez opieki. Firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę Le Camion Classique - w tłumaczeniu: klasyczna ciężarówka.  
Wirtualny sprzedawca Renault Trucks Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.  
Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.  
DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.