OffRoad Show Poland: 17-18 listopada 2012 roku

OffRoad Show Poland: 17-18 listopada 2012 roku

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska Warszawa, ul Marsa 56C.

W dniu 17-18 listopada 2012 r. po raz pierwszy w Polsce odbędą się Targi Pojazdów 4x4 w Warszawie!

Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND w Warszawie to innowacyjne przedsięwzięcie, wychodzące naprzeciw rosnącej rzeszy użytkowników aut z napędem 4x4 i fanów jazdy w terenie.
Po konsultacjach z przedstawicielami branży motoryzacyjnej i środowiskiem, jesteśmy przekonani, że nadszedł właściwy czas na ogólnopolską imprezę targową poświeconą pojazdom 4x4, a potencjał i ogromne emocje towarzyszące "terenówkom", gwarantują sukces i rozwój naszej inicjatywie.

OFFROAD SHOW POLAND jest doskonałą okazją do zaprezentowanie się producentów samochodów z napędem 4x4, firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów oraz warsztatów specjalistycznych. Nasza oferta skierowana jest również do klubów i firm organizujących szkolenia i wyprawy terenowe oraz do wszystkich fanów jazdy 4x4.

Na targach będzie można obejrzeć ciężarowego MAN-a TG 4x4 w wersji rajdowej, którym Grzegorz Baran wystartuje w tegorocznym rajdzie Dakar oraz nową klasę-G firmy Mercedes-Benz.

Poza tym oferujemy:
- najnowsze modele aut 4x4, wyjątkowe pojazdy w wersji terenowej - rzadkie modele niszowych marek, quady i motocykle - terenowe oldtimery
• Powierzchnia wystawowa 5 000 m2
• Termin zgłaszania uczestnictwa - do 7 listopada


4trucks.pl / Classic Media