Renault Trucks: Najlepszy etap sezonu

Renault Trucks: Najlepszy etap sezonu

Weekend w Zolder był dla drużyny MKR-Technology jednym z najlepszych w tym sezonie.

Kierowcy drużyny wspieranej przez Renault Trucks pięciokrotnie stawali na podium w tym dwa razy na jego najwyższym stopniu. Na wyścigi ciężarówek do Belgii przybyło ponad 2,200 klientów.

Koniec sezonu Truck Racing zbliża się wielkimi krokami, ale drużyna MKR-Technology nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Podczas sobotniego wyścigu w Zolder, Markus Bösiger wywalczył pierwsze miejsce, a następnego dnia jego sukces powtórzył Adam Lacko, zdobywając w ten sposób cenne punkty dla swojej drużyny.

Już od początku Mistrzostw, drużyna Renault Trucks pokazała, że jest w świetnej formie.
W pierwszym wyścigu, Adam Lacko dojechał do mety na drugiej pozycji, co niewątpliwie dodało skrzydeł jego kolegom z drużyny, bo zwycięzcą kolejnego wyścigu został Markus Bösiger, a tuż za nim uplasował się Markus Oestreich. Mało brakowało, a dołączyłby do nich Adam Lacko, który tuż przed metą utracił trzecią pozycję.

Renault Trucks w Zolder 2

Kolejny dzień przyniósł drużynie Renault Trucks trzecie miejsce wywalczone przez Markusa Bösigera oraz zwycięstwo Adama Lacko. Markusowi Oestreich niestety nie udało się powtórzyć sukcesu z poprzedniego dnia, a Markus Bösiger musiał opuścić tor z powodu kolizji. Dzięki punktom zdobytym w Zolder, drużyna MKR-Techonlogy umocniła pozycję leadra w klasyfikacji generalnej, a Adam Lacko awansował na trzecie miejsce w rankingu kierowców.

Kolejne Mistrzostwa już w ten weekend 7 października w Jaramie!


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL