Renault Trucks: Najlepszy etap sezonu

Renault Trucks: Najlepszy etap sezonu

Weekend w Zolder był dla drużyny MKR-Technology jednym z najlepszych w tym sezonie.

Kierowcy drużyny wspieranej przez Renault Trucks pięciokrotnie stawali na podium w tym dwa razy na jego najwyższym stopniu. Na wyścigi ciężarówek do Belgii przybyło ponad 2,200 klientów.

Koniec sezonu Truck Racing zbliża się wielkimi krokami, ale drużyna MKR-Technology nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Podczas sobotniego wyścigu w Zolder, Markus Bösiger wywalczył pierwsze miejsce, a następnego dnia jego sukces powtórzył Adam Lacko, zdobywając w ten sposób cenne punkty dla swojej drużyny.

Już od początku Mistrzostw, drużyna Renault Trucks pokazała, że jest w świetnej formie.
W pierwszym wyścigu, Adam Lacko dojechał do mety na drugiej pozycji, co niewątpliwie dodało skrzydeł jego kolegom z drużyny, bo zwycięzcą kolejnego wyścigu został Markus Bösiger, a tuż za nim uplasował się Markus Oestreich. Mało brakowało, a dołączyłby do nich Adam Lacko, który tuż przed metą utracił trzecią pozycję.

Renault Trucks w Zolder 2

Kolejny dzień przyniósł drużynie Renault Trucks trzecie miejsce wywalczone przez Markusa Bösigera oraz zwycięstwo Adama Lacko. Markusowi Oestreich niestety nie udało się powtórzyć sukcesu z poprzedniego dnia, a Markus Bösiger musiał opuścić tor z powodu kolizji. Dzięki punktom zdobytym w Zolder, drużyna MKR-Techonlogy umocniła pozycję leadra w klasyfikacji generalnej, a Adam Lacko awansował na trzecie miejsce w rankingu kierowców.

Kolejne Mistrzostwa już w ten weekend 7 października w Jaramie!


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Konkurs dla kierowców ciężarówek Optifuel Challenge Renaullt Trucks - podajemy harmonogram eliminacji

Renault Trucks Polska ogłasza 10., jubileuszową edycję konkursu Optifuel Challenge.

 

Scania dołącza do producentów oferujących asystenta bocznego skrętu i asystenta cofania

Nowością w ofercie jest Scania Preview Sentry Radar, asystent cofania do identyfikacji zagrożeń z tyłu pojazdu.

 

Od 2023 roku oferta Renault Trucks w 100% elektryczna będzie oferowana w każdym segmencie branży transportowej

Renault Trucks chce rozszerzyć elektryfikację swoich pojazdów do wszystkich zastosowań, poinformował na wczorajszej konferencji prasowej Bruno Blin, prezes Renault Trucks.

Renault Trucks T X-64 - nowy produkt eksportowy fabryki pojazdów używanych

Renault Trucks rozwija ofertę używanych samochodów ciężarowych i rozpoczyna sprzedaż odnowionych ciężarówek po remoncie w fabryce Used Trucks w Bourg-en-Bresse.

 

Rejestracje ciężarówek w lutym 2021

Od początku 2021 roku przybyło 4462 nowe pojazdy użytkowe o DMC pow. 3,5 t. co oznacza wzrost o 28,1% r/r. W grupie samochodów ciężarowych rejestracji przybyło więcej o 32,7% w porównaniu z rezultatem w tym samym okresie 2020 r. a w grupie autobusów ubyło o 25%.

Elektryczne Renault Trucks D Wide w wersji wywrotki z żurawiem

Francuski producent przedstawił pierwszą elektryczną ciężarówkę służącą do transportu materiałów na place budów.

 

Renault Trucks wprowadza kabinę z niskim wejściem w modelu D Wide

Opierając się na doświadczeniach w elektrycznych układach napędowych, Renault Trucks, wprowadziło na rynek brytyjski kabinę modelu D Wide ZE Low Entry Cab.

 

Z myślą o klientach posiadających starsze ciężarówki Renault Trucks

Siedmioletnie i starsze samochody ciężarowe nie pozostaną bez opieki. Firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę Le Camion Classique - w tłumaczeniu: klasyczna ciężarówka.

 

Ciężarówki z asystentem skrętu obowiązkowo w Wiedniu i Londynie

W związku z wprowadzanymi wymogami dla wjazdu pojazdów ciężarowych do Londynu i Wiednia, właściciele pojazdów poruszających się po tych dwóch stolicach, muszą dostosować swoje ciężarówki do nowych norm bezpieczeństwa.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL