Zasław w Rosji

Zasław w Rosji

Wrześniowe targi transportowe AUTOTRANS, to jedne z największych imprez targowych w Rosji i jendocześnie debiut marki ZASŁAW na rynku rosyjskim.

Dotychczas Rosja była rynkiem eksportowym, ale na mniejszą skalę. Targi AUTOTRANS 2012 były doskonałą okazją do zaprezentowania marki ZASŁAW Klientom z branży transportowej. Sprzedaż na Rosję odbywa się za pomocą sieci dealerskiej.

Marka ZASŁAW debiutowała na targach w Rosji i wzbudziła duże zainteresowanie wśród Klientów.

ZASŁAW zaprezentował w Moskwie 2 pojazdy:
- Naczepę Burtofirankę - http://zaslaw.pl/oferta,120-naczepa-burtofiranka
- Naczepę Wywrotkę: Stalową z Klapą - http://zaslaw.pl/oferta,126-ze-skrzynia-stalowa--klapa-

Bardzo ważnym segementem produkcyjnym marki ZASŁAW na rynku rosyjskim będą naczepy wywrotki - przede wszystkim znane z solidności i wytrzymałości wywrotki stalowe.


4trucks.pl / ZASŁAW

Przeczytaj też:
Wielton nowym dostawcą naczep dla duńskiego PNO Duńska firma PNO, specjalizująca się w wynajmie naczep, rozpoczęła współpracę z polskim producentem naczep.
60 naczep kurtynowych Wielton dołączyło do floty MAGTRANS Firma transportowa MAGTRANS Sp. z o. o., mająca swoją siedzibę w Busku-Zdroju, zamówiła u wieluńskiego producenta naczepy kurtynowe Curtain Master Mega.
500 naczepa Schmitz Cargobull dla FM Logistic EWT Truck & Trailer Polska Sp. z. o. o., generalny przedstawiciel firmy Schmitz Cargobull w Polsce współpracuje FM Logistic niemal od początku swojej działalności.
Oficjalne otwarcie zakładu Schmitz Cargobull w Wielkiej Brytanii Premierą jest nowa naczepa firanka S.CS FREEPOST, która jest również po raz pierwszy prezentowana angielskim przewoźnikom.
Naczepa Profi Liner firmy Krone ma już 25 lat! Naczepa kurtynowa Profi Liner firmy Krone obchodzi w tym roku swoje 25 urodziny.
Nowe naczepy Wielton dla firmy Francepol Spółka PTH Francepol, w styczniu 2023 roku, zamówiła 100 naczep u wieluńskiego producenta. Kontrakt dotyczy wyprodukowania 50 szt. standardowych naczep kurtynowych Curtain Master i 50 naczep kurtynowych Curtain Master Mega.
Rynek naczep w dwóch pierwszych miesiącach 2023 roku Od początku 2023r. grupa nowych przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t osiągnęła 4094 szt., co oznacza zmniejszenie popytu na te pojazdy o 7,6% w porównaniu z sytuacją w 2022 roku. Przyczep przybyło 409 szt. (-7,7%) a naczep 3685 (-7,6%).
Grupa Wielton szacuje rekordowy poziom przychodów w ubiegłym roku W 2022 r. szacowane przychody Grupy Wielton po raz pierwszy w historii wyniosły ok. 3,44 mld zł, rosnąc o 28 proc.
Wielton dostarczy naczepy podkontenerowe do przewozu płynnych elektrolitów Firma transportowo – logistyczna ADECON, specjalizująca się w przewozie materiałów niebezpiecznych, podpisała w 2022 r. umowę na wyprodukowanie przez Wielton łącznie 48 naczep.