TRANSEXPO 10-12 października 2012

TRANSEXPO 10-12 października 2012

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego to największa impreza tej branży w Europie Środkowo - Wschodniej.

Z roku na rok targi TRANSEXPO wzbudzają coraz większe zainteresowanie nie tylko wśród wystawców, ale także zwiedzających i specjalistów. Współorganizatorem wydarzenia jest Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej z Warszawy.

Pojazdy transportu miejskiego, podmiejskiego i międzymiastowego, auta turystyczne, specjalistyczne i gospodarcze, części zamienne oraz elementy wyposażenia tych pojazdów to tylko niewielka część tego, co prezentowane jest na kieleckiej wystawie. Jak co roku podczas TRANSEXPO czołowe firmy pokażą pojazdy nowej generacji gwarantujące najwyższy standard, komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów. W halach Targów Kielce zobaczyć będzie można pojazdy, wyposażenie i infrastrukturę związana z przewozem pasażerów.

W związku z targami 9 października odbędzie się Konferencja IGKM, w tym roku pod hasłem "2025 = PTx2 - strategia UITP dla komunikacji publicznej w polskich uwarunkowaniach". Podobnie jak w ubiegłym roku, także i podczas dziesiątej edycji zapraszamy na konkurs kierowców autobusów organizowany przez Polski Traker.

W 2011 roku do Targów Kielce na TRANSEXPO przyjechało 160 wystawców z 11 krajów: USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Belgii, Holandii, Austrii, Czech, Włoch, Francji i Polski oraz ponad 4500 branżowych zwiedzających. W ubiegłym roku wśród premier znalazł się pierwszy w Polsce elektryczny autobus firmy Solaris. Dwie nowości pokazał również AUTOSAN - SANCITY 10LF jako uzupełnienie oferty w zakresie autobusów miejskich rodziny SANCITY oraz TRAMP FL - nowe oblicze dobrze znanego międzymiastowego TRAMP-a, które łączy w sobie zarówno sprawdzone konstrukcje jak i nowoczesne rozwiązania. W ostatnich latach TRAMP był jednym z modeli autobusów, które cieszyły się największym powodzeniem na polskim rynku. Przedsiębiorstwo AMZ z Kutna wystąpiło z autobusem City Smile wyposażonym w 6-cio cylindrowy silnik Cummins ISBev6.7 300B, który w polskim autobusie został zastosowany po raz pierwszy.


4trucks.pl / Targi Kielce

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL