Metelli na targach AUTOMECHANIKA 2012

Metelli na targach AUTOMECHANIKA 2012

50’ urodziny METELLI SPA doskonałą okazją do zaprezentowania niezliczonych nowości.

Niemieckie targi to doskonała okazja dla premiery nowego zestawu rozrządu z pompą wodną i prezentacji odświeżonego wizerunku Grupy z okazji jej 50- lecia.

Grupa Metelli weźmie udział w targach Automechanika Frankfurt organizowanych w dniach od 11 do 16 września, prezentując nowy produkt - zestaw z paskiem rozrządu i pompą wodną - jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, które obejmuje pompę wodną, pasek rozrządu oraz napinacze - w sprzedaży za pośrednictwem firm Metelli, Graf i KWP, wzbogacając w ten sposób linię produktów, dzięki którym przedsiębiorstwo z Brescii jest liderem produkcji na rynku sprzedaży części zapasowych i akcesoriów samochodowych, na poziomie europejskim.

Istnieje wiele korzyści płynących z zakupu zestawów z paskiem rozrządu i pompą wodną. Przede wszystkim zapewnia osobie samodzielnie dokonującej naprawy łatwość wyodrębnienia elementów służących do wymiany zespołów rozrządu. Korzystając z tych zestawów, nie trzeba szukać oddzielnie 3 artykułów (pompa wodna, pasek i napinacz paska), wystarczy wybrać tylko typ zestawu, unikając w ten sposób błędów.

Rok 2012 jest szczególnie ważny dla Grupy Metelli, ponieważ właśnie mija 50 lat od jej założenia. To niepowtarzalna okazja do uczczenia rozwoju włoskiego zakładu, który zaistniał w ponad 90 krajach i bez wątpienia zasłużył na miano lidera wśród producentów części samochodowych.

Udział w targach to również niepowtarzalna okazja do ukazania zupełnie nowego - niemniej jednak wiernego swym wartościom i tradycji - wizerunku Grupy, nawiązującego do dynamiki i innowacyjnego ducha, który przyczynił się do jej sukcesu.

Tym samym, międzynarodowe targi Automechanika, które są punktem odniesienia dla operatorów i firm działających w branży motoryzacyjnej, staną się idealnym miejscem, w którym goście, klienci i partnerzy będą mogli uczcić osiągnięcie tak zaszczytnego celu, życząc jubilatowi wielu kolejnych lat pomyślnych przedsięwzięć.


4trucks.pl / Metelli

Wyszukiwarka

Informacje