Team Pachura Motorsport wraca na tor!

Team Pachura Motorsport wraca na tor!

Już w najbliższą sobotę Team Pachura Motorsport pojawi się na Torze Poznań, by wziąć udział w dwugodzinnym wyścigu Endurance.

Na starcie spotkają się bracia Sebastian i Patryk Pachura. To pierwszy start Teamu po dwuletniej przerwie w wyścigach. - Na co dzień skupiamy się na obowiązkach zawodowych. Wciąż jednak naszą największą pasją są wyścigi samochodowe. Ten start traktujemy jako zabawę - zaznacza Patryk Pachura.

Przypomnijmy tytuły zdobyte przez Team Pachura Motorsport.
Patryk Pachura ma na swoim koncie I miejsce w Toyo Trophy - w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju w 2008 roku. Rok później Team zdobył III miejsce w klasie D1 w wyścigu Toyo Tires 24h Dubai. Patryk może pochwalić się także zdobyciem tytułu Mistrza Polski DSMP w 2008 i 2009 roku, a także tytułu II Wicemistrza Polski DSMP w 2010 roku.

Młodszy z braci - Sebastian - przygodę z wyścigami rozpoczął w 2008 roku. Rok później zdobył Mistrzostwo Polski w Długodystansowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasie D4 do 2000 ccm oraz został wicemistrzem w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, w tej samej klasie. Sebastian miał swój udział także w sukcesach zdobywanych na torze w Dubaju.

Obaj kierowcy wystartują autem Seat Leon Supercopa.


4trucks.pl / Pachura Moto Center