Kolejna edycja AutoService Expo 2013

Kolejna edycja AutoService Expo 2013

W dniach 6 -7 marca 2013 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Zaopatrzenia i Usług Dla Warsztatów Samochodowych Autoservice Expo 2013.

Ponad 20 milionów zarejestrowanych aut, wśród nich znaczny odsetek starszych niż 5 lat, 7. miejsce w Europie pod względem liczby mieszkańców, dynamiczny rozwój gospodarczy - to tylko niektóre fakty na temat Polski, które decydują o potencjale rodzimego rynku warsztatów samochodowych.

Kilkadziesiąt tysięcy warsztatów niezależnych, ok. 1,5 tysiąca autoryzowanych serwisów, ponad 3,5 tysiąca stacji kontroli pojazdów, dynamicznie rozwijające się sieci typu fast-fit - to również świadczy o wielkości i sile branży.

Organizator targów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i zaprasza do udziału w kolejnej edycji imprezy targowej dla profesjonalistów branży warsztatowej w Warszawie: Międzynarodowych Targach Wyposażenia, Zaopatrzenia i Usług Dla Warsztatów Samochodowych Autoservice Expo 2013.

Targi Autoservice Expo powstały w wyniku ewolucji i rozwoju Strefy Nowoczesny Warsztat - wystawy, będącej do roku 2011 częścią Międzynarodowych Targów GasShow - największej w Europie i jednej z największych na świecie imprez poświęconych samochodowym instalacjom gazowym. W ten sposób branża doczekała się niezależnej imprezy targowej z prawdziwego zdarzenia odbywającej się w Warszawie, ale w dalszym ciągu w tym samym miejscu i czasie, co GasShow. Takie połączenie powoduje efekt synergii i sprawia, że Auto Service Expo 2013 będzie najciekawszym wydarzeniem branży w Polsce w roku 2013.

Podczas targów odbędzie się szereg imprez towarzyszących, m.in. AutoServ Meeting Point, Wieczorna Gala, czy przyznanie Nagród MOTOINVENT 2013.

Więcej informacji o imprezie znajdą Państwo na stronie www.autoserviceexpo.pl  oraz na Facebook'u 

Organizatorem Autoservice Expo 2013 jest firma ECP Media. Więcej informacji: www.ecpmedia.pl 


4trucks.pl / ECP Media

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL