Renault Trucks na wirtualnych targach transportu i logistyki

Renault Trucks na wirtualnych targach transportu i logistyki

W czerwcu Renault Trucks wzięło udział w pierwszych targach internetowych.

Była to pierwsza w pełni wirtualna wystawa poświęcona tematyce transportu i logistyki. Francuski producent zaprezentował Rozwiązania Optifuel, Optifleet oraz ofertę Clean Tech. Renault Trucks, pionier w dziedzinie aplikacji na smartphony oraz aktywny użytkownik mediów społecznościowych po raz kolejny pokazał swoje zaangażowanie w rozwój nowoczesnych technologii.

Pierwsza internetowa wystawa dedykowana sektorowi transportu i logistyki była nie tylko świetną okazją do promocji marki, ale także do nawiązania dialogu z klientami. Każdy, kto chciał wziąć udział w targach, miał taką możliwość niezależnie od czasu i miejsca na ziemi w którym się właśnie znalazł. Uczestnicy wirtualnej wystawy mogli nie tylko zapoznać się z produktami Renault Trucks, ale także porozmawiać z przedstawicielami firmy dzięki stworzonym specjalnie na tę okazję komunikatorom.

Tematyka "Stoiska" Renault Trucks skupiła się wokół czterech zagadnień. Pierwsze dwa dotyczyły Rozwiązań Optifuel pomagających zredukować zużycie paliwa oraz narzędzia Optifleet, które służy do monitorowania i zarządzania flotą. Dużo miejsca poświęcono także tematyce pojazdów Clean Tech wykorzystujących alternatywne źródła energii. Przy takiej okazji nie można było nie wspomnieć o innowacyjnych dokonaniach Renault Trucks w zakresie aplikacji na smartphone, a konkretnie o Time Book, czyli ewidencji czasu pracy XXI wieku, NavTruck, pierwszej aplikacji z nawigacją GPS i wskazówkami głosowymi na iPhone i Android przygotowanej specjalnie dla pojazdów ciężarowych oraz Deliver Eye, aplikacji umożliwiającej robienie i wysyłanie zdjęć oznakowanych współrzędnymi georgaficznymi, datą i godziną, co może być niezwykle przydatne w przypadku przewożenia uszkodzoengo ładunku.

Obecność Renault Trucks na wirtualnej wystawie to dowód na zaangażowanie producenta w rozwój nowoczesnych technologii, dzięki którym stale podnosi się jakość pracy kierowców i właścicieli firm transportowych.


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Renault Trucks w Polsce przejmuje cztery punkty serwisowe Z dniem 1 grudnia 2023 r. nastąpiły zmiany w sieci serwisowej Renault Trucks Polska w związku z przejęciem przez Volvo Polska Sp. z o. o. czterech punktów serwisowych Serwisy Józef Skrzypa.
Nowa generacja Renault Master pojawi się w 2024 roku W 2024 r. Renault Trucks wprowadzi na rynek nową generację pojazdów dostawczych – Renault Trucks Master Red EDITION.
Zmiany w dystrybucyjnych Renault Trucks Renault Trucks przedstawia nową odsłonę swoich miejskich i podmiejskich samochodów ciężarowych, w tym specjalne rozwiązania dla modeli elektrycznych.
Janusz Buława nowym prezesem Renault Trucks Polska Z dniem 1 października 2023 r. Janusz Buława obejmie stanowisko prezesa Renault Trucks w Polsce.
Renault Trucks do recyklingu Renault Trucks podejmuje kolejne kroki w celu przestawienia swojej działalności przemysłowej na gospodarkę o obiegu zamkniętym. Fabryka używanych części Renault Trucks jest logicznym kolejnym krokiem w tej drodze.
Renault Trucks na drodze do elektromobilności Renault Trucks w 2021 r. dostarczyło 249 elektrycznych samochodów ciężarowych i zamówiono kolejne 613 sztuk.
Indeka odbiera kolejne Renault Trucks Flota firmy, licząca ponad 260 pojazdów, powiększyła się właśnie o 30 zestawów kubaturowych na podwoziach Renault Trucks T 480 P6×2Low.
T Robust 13L - specjalna wersja Renault Trucks Renault Trucks przedstawiło specjalną edycję ciężarówki, sygnowaną znakiem T Robust 13L. Jest to kontynuacja edycji specjalnych - poprzednia T 01 Racing zdobyła duże uznanie klientów.
Nowe Renault Trucks T520 High we flocie brytyjskiego przewoźnika Inverdell Ltd, brytyjski przewoźnik z Cairndow, specjalizujący się w transporcie ryb w warunkach kontrolowanej temperatury, zakupił dwa nowe ciągniki siodłowe Renault Trucks T520 High.