Konkurs Scania Top Team Young rozstrzygnięty

Konkurs Scania Top Team Young rozstrzygnięty

23 czerwca w serwisie Scania w Nadarzynie odbył się finał konkursu Scania Top Team Young.

W konkursie o tytuł najlepszego zespołu mechaników Scania wzięło udział 28 drużyn z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 5 najlepszych zespołów składających się z mechaników i doradców serwisowych na co dzień pracujących w serwisach Scania w całej Polsce.

Główną nagrodą jest wyjazd do fabryki Scania w szwedzkim Södertälje. Zwycięzcą konkursu został zespół "Krakusy" z serwisu Scania Polska w Krakowie

Kolejne miejsca zajęli:
2."Poznań Team" z serwisu Scania Polska w Poznaniu
3."Szczecin" z serwisu Scania Polska w Szczecinie

Konkurs Top Team Young jest nową formą konkursu Scania Top Team, którego historia sięga końca lat 80-tych ubiegłego wieku. Konkurs ma charakter międzynarodowy i organizowany jest wśród zespołów globalnej sieci serwisowej Scania. Zadaniem uczestników jest wykazanie się jak najwyższymi umiejętnościami z zakresu obsługi serwisowej.

- Naszym głównym założeniem podczas organizacji konkursu Top Team Young było zachęcenie szczególnie młodych pracowników serwisowych do ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji. Poziom prezentowanych podczas konkursu umiejętności po raz kolejny utwierdził nas w przekonaniu, że pojazdy naszych klientów są w najlepszych rękach - mówi Leszek Czapski dyrektor Regionalny Scania Academy Polska.


4trucks.pl / Scania Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL