Mobil Delvac Strong Traker 2012

Mobil Delvac Strong Traker 2012

W najbliższą sobotę (30 czerwca) odbędzie się ostatni turniej z cyklu Mobil Delvac Strong Traker.

Po zawodach w Bydgoszczy i Krakowie, najsilniejsi trakerzy czekają na ostatnią próbę sił podczas Zlotu K.A.C. w Deszcznie. Mobil Delvac Strong Traker to najbardziej prestiżowe zawody w siłowaniu się na rękę dla kierowców ciężarówek. Zawodnicy, którzy marzą o udziale w finale, muszą uzyskać najlepsze wyniki podczas siłowania się z maszyną oraz pokonać swoich kolegów. Kierowcy, którzy uzyskali najwięcej punktów w rywalizacji z maszyną, staną do walki z innym zawodnikiem. I to właśnie bezpośrednia rywalizacja pomiędzy trakerami wyłoni najsilniejszą ósemkę, która już w sobotę (30 czerwca) w Deszcznie stanie do walki w wielkim finale.

W Krakowie podczas 19. Trakerskich Spotkań, pojawiło się wielu kierowców, którzy brali udział w poprzednich edycjach turnieju. Wśród nich był Marcin Dudek, dwukrotny zwycięzca Strong Trakera z lat 2010 i 2011. W finale zmierzył się ze zwycięzcą pierwszego z tegorocznych turniejów - Grzegorzem Lasotą. Takie nazwiska w krakowskim finale dawały pewność, że adrenaliny i pozytywnych emocji przy stole nie zabraknie. Pierwszą walkę wygrał Dudek, ale już kolejne dwie należały do Lasoty, który po raz drugi w tym roku sięgnął po zwycięstwo. Czy w Deszcznie Dudek pokaże, kto naprawdę jest najsilniejszym kierowcą ciężarówki w Polsce? Nie możemy się już tego doczekać.

Oto finaliści turnieju w Krakowie:
1. Grzegorz Lasota
2. Marcin Dudek
3. Łukasz Zelek

Więcej informacji o tegorocznej edycji Mobil Delvac Strong Traker oraz regulamin turnieju na stronie www.mobil.pl. 

Zlot Kierowców Aut Ciężarowych K.A.C. w Deszcznie (30.06.2012) będzie ostatnią szansą na udział w tegorocznym cyklu zawodów Mobil Delvac Strong Traker. Zlot w Deszcznie to kolejna bardzo znana wśród kierowców impreza dla miłośników ciężarówek, otwarta dla wszystkich, którzy szukają w czerwcowy weekend dobrej zabawy. Pierwsza edycja Zlotu odbyła się w 2007 roku i od tamtej pory imprezę prowadzi Zbigniew Dusiński, miłośnik ciężarówek i właściciel stacji paliw, na której terenie odbywa się zlot. Stałym punktem K.A.C.a jest korowód ciężarówek na trasie Deszczno - Gorzów Wielkopolski - Deszczno, ale także konkursy, koncerty, pokazy sztucznych ogni i dyskoteka.


4trucks.pl / ExxonMobil Poland