TIMEX zaprasza na Master Truck

TIMEX zaprasza na Master Truck

Master Truck VIII Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych na stałe już zagościł w kalendarzu wakacyjnych imprez transportowych.

Podczas zlotu w dniach 06-08.07.2012 r. na Lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem firma TIMEX S.A. Generalny Importer Naczep Kässbohrer będzie miała przyjemność zaprezentować Państwu następujące pojazdy:

1/ naczepa kurtynowa typu mega z coil muldą
2/ pięciokomorowa cysterna do przewozu paliw płynnych
3/ czteroosiowa, rozsuwana naczepa niskopodwoziowa

Kässbohrer posiada w swojej ofercie całą paletę naczep ciężarowych. Oferujemy naczepy plandekowe burtowe i kurtynowe w wykonaniu standardowym jak i megowym, platformy, naczepy zbiornikowe, cysterny, silosy oraz naczepy niskopodwoziowe.

Zaprezentujemy również innowacyjne rozwiązania, które Kässbohrer wprowadził na polski rynek. Na naszym stoisku będą mogli się Państwo zapoznać ze wszystkimi szczegółami technicznymi oferowanych pojazdów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, ponieważ podczas tego weekendu nie zabraknie dobrej muzyki oraz wielu innych niespodzianek.
Szczegółowy program imprezy oraz plan dojazdu znajdą Państwo na oficjalnej stronie: www.mastertruck.pl 

Jeśli jednak nie będą Państwo mieli możliwości pojawić się w tych dniach na Zlocie, a są Państwo zainteresowani oferowanymi pojazdami, zapraszamy na naszą stronę www.kaessbohrer.com.pl 

Na stoisku Timex S.A. zaprezentuje również ofertę emitenta kart paliwowo-serwisowych UTA, który ma za sobą już blisko 50 lat doświadczenia w zakresie opłat bezgotówkowych dla flot samochodowych. Karta UTA pozwala na zakup wszelkich towarów i usług niezbędnych kierowcy w drodze - począwszy od paliwa, przez opłaty drogowe, a na serwisie kończąc.


4trucks.pl / Timex S.A.