Motocaina Cup by Philips - Kartingowy Puchar Kobiet już 16 czerwca!

Motocaina Cup by Philips - Kartingowy Puchar Kobiet już 16 czerwca!

Czy jazda gokartem może dostarczyć kobietom adrenaliny i dobrej zabawy? Oczywiście!

Jednak nie tylko rywalizacja i frajda sprawiają, że coraz częściej panie przychodzą na tory kartingowe, ale i możliwość spróbowania własnych sił w sporcie motorowym. Zatem która z kobiet jest najlepszą zawodniczką amatorskiego kartingu w Polsce? Okaże się podczas Motocaina Cup by Philips - Kartingowego Pucharu Kobiet!

W czasie gdy Polskę ogarnia szał piłki nożnej na Euro 2012, dla fanek i fanów sportu motorowego nastaje czas stagnacji. Rzucamy temu wyzwanie i dlatego organizujemy amatorskie zawody kartingowe przeznaczone tylko dla pań! Dla kobiecego portalu motoryzacyjnego - to nie nowość: już po raz drugi Motocaina Cup odbywa się w Warszawie, z udziałem zawodniczek z całego kraju. Tym razem, zamiast pięciu eliminacji będzie jedna, która wyłoni najlepszą kobietę za kierownicą gokarta w Polsce!

Partnerem tytularnym i sponsorem nagród jest Philips Automotive Lighting - lider w segmencie oświetlenia samochodowego.
Zwyciężczyni Motocaina Cup by Philips otrzyma kino domowe, a pozostałe najlepsze zawodniczki m.in. grille elektryczne, suszarki, prostownice, depilatory, blendery. Jednak nie tylko uczestniczki, które wygrają w poszczególnych klasach otrzymają nagrody - przewidujemy upominki od Philips i innych partnerów zawodów nie tylko za wynik sportowy, ale także w innych kategoriach. Każda z pań otrzyma pakiet startowy z balaklawą i wyjedzie z Motocaina Cup by Philips z dyplomem uczestnictwa. Za wygraną w poszczególnych finałach wyręczone zostaną medale, a za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej pamiątkowe puchary. Wszystkie zawodniczki podczas przerw w zawodach będą mieć okazję do sesji przy gokarcie z profesjonalnym fotografem.

Do udziału w rywalizacji potrzebna jest jedynie chęć doskonalenia swoich umiejętności jazdy oraz odrobina woli walki. Gwarantujemy świetną zabawę w gronie motoentuzjastek - kobiet, które pragną czegoś więcej, niż poruszać się pojazdem z punktu A do B.

Udział w Motocaina Cup to nie tylko wyścigowa jazda po profesjonalnym torze, ale także okazja do spędzenia czasu w atmosferze sportowej rywalizacji, gdzie emocje sięgają zenitu, a adrenalina osiąga maksymalne stężenie we krwi. Dla dbających o linię i kondycję pań pewną zachętą może być fakt, że jazda gokartem przyczynia się do spalania zbędnych kalorii - to także wysiłek fizyczny!

Zawody odbędą się na nowo otwartym, halowym torze F1 Karting, na którym uczestniczki będą mieć zamkniętą strefę tylko dla siebie - dla każdej zawodniczki przewidziany jest catering. W programie zawodów jednak przede wszystkim: 10 okrążeń treningowych, 10 okrążeń kwalifikacji i 10 okrążeń wyścigu!

Motocaina Cup by Philips - Kartingowy Puchar Kobiet już 16 czerwca!

Harmonogram zawodów:
9.00 - 9.30 - rejestracja zawodniczek
9.30 - 10.00 - obowiązkowa odprawa
10.00 - 11.00 - sesja treningowa
11.00 - 11.20 - przerwa
11.20 - 12.20 - sesja kwalifikacyjna
12.20 - 13.00 - przerwa
13.00 - 14.00 - wyścig finałowy Motocaina Cup by Philips
14.00 - 14.20 - przerwa
14.20 - 15.00 - rozdanie nagród, wywiady, autografy

Lokalizacja: F1 Karting, ul. Jagiellońska 82, po prawej stronie Wisły na warszawskim Żeraniu, siedem minut od Centrum, tel. 22 290 33 88, www.f1k.pl 

Zapraszamy wszystkie chętne firmy, przedstawicieli mediów i innych obserwatorów do współpracy oraz do kibicowania paniom - wstęp bezpłatny.

Więcej informacji i szczegóły dotyczące zgłoszeń do zawodów na www.motocaina.pl 


4trucks.pl / motocaina.pl