Kolejna edycja ITM Polska: 29.05-01.06.2012

Kolejna edycja ITM Polska: 29.05-01.06.2012

ITM Polska - targi nowoczesnego przemysłu.

Imprez dedykowanych sektorowi przemysłowemu w Polsce jest kilka, jednakże statystyki potwierdzają - targi ITM Polska są uznawane przez wystawców i profesjonalistów za najważniejsze spotkanie specjalistów w naszym kraju.

ITM Polska co roku przyciągają tłumy profesjonalistów: technologów, konstruktorów, inżynierów i producentów maszyn oraz urządzeń dla przemysłów motoryzacyjnego, lotniczego, stoczniowego, kolejowego, zbrojeniowego, zabezpieczeń, medycznego, wydobywczego, maszynowego, ale także zakłady mechaniczne, jak i producentów produktów metalowych wszelkiego typu. Ponad 50% z nich to kadra zarządzająca, podejmująca decyzje o modernizacji swoich linii technologicznych, zakupie maszyn, czy narzędzi.

Poznańskie targi przemysłowe stanowią najszerszy przegląd europejskich i światowych nowości. To tu można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, nawiązać kontakt z klientami, przedstawicielami mediów, wymienić doświadczeniami i wiedzą. ITM Polska wyróżnia również to, że podczas targów spotyka się cała branża reprezentująca kompletny proces tworzenia nowoczesnego produktu.

Na ten rok zaplanowano zmianę lokalizacji salonów tematycznych, których w tym roku jest siedem: Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów HAPE, Salon Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL, Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego METALFORUM, Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX, Salon WELDING, Salon TRANSPORTA oraz Nauka dla Gospodarki.

więcej: http://technologie.mtp.pl


4trucks.pl / Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL