III MASTERTRUCK już wkrótce

III MASTERTRUCK już wkrótce

Image Redakcja nadawanego w telewizji TVN Siedem programu NA OSI wraz z Politechniką Opolską organizują trzecią już edycję Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK.

Tradycyjnie, zlot odbędzie się w pobliżu dnia Świętego Krzysztofa – patrona kierowców, w przedostatni weekend lipca, tj. 21-22.07.2007, w Opolu.


Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w zlocie wszystkich posiadaczy niebanalnie wyglądających pojazdów ciężarowych oraz wszystkich, którzy chcieliby takie pojazdy ujrzeć z bliska. W ubiegłych latach, oprócz pojazdów z całego kraju, zlot gościł asy tuningu ciężarowego z Włoch, Niemiec, Słowacji a nawet ze Szwecji. W tegorocznym zlocie swój udział zapowiedzieli już zarówno jego stali bywalcy, którzy szykują już premierowe pojazdy, jak i całkiem nowi goście. Pośród tych ostatnich znajdą się między innymi zdobywcy czołowych miejsc na prestiżowym zlocie Nordic Trophy, właściciele tuningowanych pojazdów ciężarowych z Danii i innych krajów skandynawskich.

Tradycyjnie już organizatorzy zlotu przewidzieli mnóstwo atrakcji dla uczestników. Tuningowane trucki wezmą udział w konkurencjach piękności:

  • Master Truck – najpiękniejszy pojazd zlotu

  • Master Truck of the Public – najpiękniejszy pojazd zlotu wybierany przez publiczność

  • Master Truck of Light – najpiękniej oświetlony pojazd wybierany po zmroku

  • Master Truck of the Interior – najpiękniejsze wnętrze pojazdu

  • Master Truck of Road Assistance Tug Truck – najpiękniejsza Pomoc Drogowa

  • liczne nagrody specjalne - m.in. puchar Ministra Transportu, Inspekcji Transportu Drogowego i Policji

Wszyscy obecni na zlocie miłośnicy ciężarówek będą mieli okazję do wzięcia udziału w licznych konkursach sprawnościowych, takich jak przeciągnie liny z uwiązanym na jej środku DAFem, jazda DAFem na precyzję i wielu innych. Organizatorzy nie pominą również najmłodszych, dzięki czemu zlot będzie prawdziwym rodzinnym piknikiem.

Udział we wszystkich konkursach będzie szansą zdobycia naprawdę atrakcyjnych nagród. Zeszłoroczna ich pula osiągnęła zawrotną wartość 25 tysięcy Euro! Pośród nich znalazły się komplety opon, felg i innych akcesoriów, ozdobne belki oświetleniowe, hektolitry oleju silnikowego, nawigacje samochodowe i wiele, wiele innych.


Image Obecność osób zainteresowanych tematami branżowymi skłoniła wiele firm do zaprezentowania swojej oferty na zlocie. Ich stoiska tworzą swoiste mini targi branżowe, podczas których można osobiście porozmawiać z przedstawicielami producentów. Na targach swoje wydawnictwa prezentują również patroni medialni imprezy. To właśnie liczne media relacjonujące zlot (około 20 magazynów branżowych, radio oraz telewizja) sprawiają, że pokazanie swojego pojazdu na zlocie to nie tylko fanaberia jego właściciela, ale mądre marketingowe posunięcie, zapewniające zwiększenie prestiżu firmy.

Udział w zlocie jest zatem nie tylko okazją do zabawy, ale też może stać się sposobnością do promocji własnej firmy oraz rozpoczęcia nowych znajomości biznesowych. Wszystko to oczywiście we wspaniałej atmosferze, jaką gwarantują występy na żywo gwiazd polskiej sceny muzycznej zapowiadanych przez prezenterów znanych z programu Na Osi, czyli Sławka Sochackiego i Jacka Szopińskiego.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc dla pojazdów, organizatorzy zlotu uprzejmie proszą właścicieli tuningowanych ciężarówek, którzy chcą wziąć udział w zlocie i skorzystać z szansy zaprezentowania się oraz wygrania cennych nagród, o zgłaszanie swojego udziału już dziś. Wszystkie informacje dotyczące zgłoszeń znaleźć można na stronie internetowej zlotu www.mastertruck.pl.

Zlot odbędzie się w tym samym miejscu, co w ubiegłym roku, czyli na terenie Drugiego Campusu Politechniki Opolskiej, w byłej jednostce wojskowej, przy ulicy Prószkowskiej 76. Jadąc autostradą należy skorzystać ze zjazdu „Opole-Racibórz”, natomiast jadąc od strony centrum Opola, kierować się na Racibórz Krapkowice. Mapa dojazdu znajduje się w internecie na oficjalnej stronie zlotu.


Redakcja serwisu 4trucks.pl podobnie jak w roku ubiegłym objęła patronat medialny nad tą imprezą. W tym roku, również przewidujemy relację on-line na żywo ze zlotu :)