ConsafeMobility w poszukiwaniu młodych talentów

ConsafeMobility w poszukiwaniu młodych talentów

ConsafeMobility_Logo

W czwartek, 26 kwietnia, wystartował konkurs organizowany przez ConsafeMobility, część grupy Consafe Logistics, pt. "Mobilne Przedsiębiorstwo".

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni wyższych. Żeby wziąć w nim udział i wygrać tablet Asus Transformer, należy zaprojektować model biznesowy opisujący praktyczne zastosowanie systemów mobilnych w przedsiębiorstwie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 maja br.- Celem konkursu jest połączenie międzynarodowej wiedzy, doświadczeń i kompetencji ConsafeMobility ze świeżym i innowacyjnym sposobem myślenia studentów uczelni wyższych. Mamy nadzieję, że uda nam się pozyskać wiele ciekawych projektów, które będą inspirujące zarówno dla nas jak i uczestników konkursu - mówi Joanna Dyła z ConsafeMobility.

Kluczowe zagadnienia z jakimi zmierzą się uczestnicy konkursu to m.in. efektywne wykorzystanie technologii mobilnych i poprawa skuteczności funkcjonowania poszczególnych departamentów w firmie.

- Praca konkursowa ma mieć formę case study, który będzie opisywał model biznesowy przedsiębiorstwa, wykorzystującego w sposób optymalny systemy mobilne. Liczymy na wyobraźnię i kreatywność uczestników, ale przede wszystkim na ich szeroką wiedzę w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem - dodaje Joanna Dyła.

Praca konkursowa powinna precyzyjnie opisywać branże oraz zakres działalności przedsiębiorstwa, zastosowanie rozwiązań mobilnych w wybranych działach firmy, grupę użytkowników, model biznesowy, a także wpływ wdrożenia rozwiązań mobilnych na pracę przedsiębiorstwa oraz korzyści jakie odniesie firma z zaproponowanego projektu.

Zwycięzca, który otrzyma tablet Asus Transformer, zostanie wybrany przez kapitułę konkursu, składającą się z ekspertów ConsafeMobility. Zgłoszenia należy nadsyłać do 31 maja 2012 pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Mobilne przedsiębiorstwo".

4Trucks.pl / ConsafeMobility


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo