DSV Road na Skandynawigacje 2012

DSV Road na Skandynawigacje 2012

skandynawigacje

Skandynawskie korzenie i dynamiczny rozwój biznesu w tym regionie zaprowadziły DSV Road do udziału w konferencji Skandynawigacje 2012.

Przedstawiciele DSV Road z Polski, Finlandii oraz Norwegii - poprowadzili obszerną prezentację, dotyczącą współpracy pomiędzy Polską i Skandynawią.

 

Filip Czerwiński, dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Transportu Międzynarodowego z Polski, Jan S. Jensen, Division Manager, East/Central Europe & Balkan z Norwegii oraz Hannu Lakso, Division Director, Central Europe Division z Finlandii opowiedzieli o szczegółach współpracy pomiędzy Polską i krajami Skandynawskimi oraz wynikach, jakie DSV Road osiągnęło w tym zakresie na przestrzeni ostatnich 10 lat.

- Rozwój biznesu DSV na kierunkach skandynawskich jest bardzo dynamiczny i przekracza rynkowy trend wzrostu w tym obszarze, na przestrzeni ostatnich 10 lat o blisko 40 proc. Oznacza to ponad dwukrotny wzrost liczby obsługiwanych przesyłek oraz przeszło trzykrotny wzrost liczby przepraw promowych - podsumowuje Filip Czerwiński, DSV Road. DSV, jako firma o skandynawskich korzeniach, przykłada ogromną wagę do rozwoju swojej działalności w tym regionie. Jest to możliwe dzięki szerokiemu doświadczeniu, zarówno lokalnemu, jak i regionalnemu oraz bardzo rozwiniętemu serwisowi drobnicowemu. Możliwości serwisowe DSV zbudowane są w oparciu o gestą sieć terminali dystrybucyjnych, gwarantowane miejsca na przeprawach promowych oraz flotę ponad 300 dedykowanych pojazdów. Dodatkowo DSV ma zamiar dalszego rozwijania swojego serwisu poprzez uruchomienie nowego, bezpośredniego połączenia promowego z Norwergii. Jest to rozwiązanie mające na celu dalszą poprawę drożności w korytarzu skandynawskim.

Skandynawigacje 2012 to kolejna edycja konferencji zorganizowanej z myślą o firmach spedycyjnych i transportowych, zainteresowanych problematyką transportu drogowego do i z krajów skandynawskich. Tegoroczne spotkanie dotyczyło w dużej mierze tematyki Polski jako kraju tranzytowego pomiędzy Skandynawią i Europą południową w kontekście projektu Baltic Adriatic Ladbridge.

4trucks.pl / DSV Road


 


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo