ROTRA razem z AUTOSTRADĄ

ROTRA razem z AUTOSTRADĄ

og

Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA, które w tym roku odbędą się w Targach Kielce po raz czwarty, organizowane są z myślą o producentach pojazdów użytkowych oraz potrzebach ich klientów.

 

Podczas tej imprezy prezentowane są samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze, kombi, vany, pojazdy specjalne oraz ich niezbędne wyposażenie. Centra logistyczne i spedycyjne ze swoimi usługami zapoznają zwiedzających, którzy będą mogli również skorzystać z doradztwa technicznego i porad serwisowych związanych miedzy innymi z diagnostyką. Ostatnia edycja ROTRY prezentowała między innymi debiutujące na rynku modele samochodów ciężarowych i dostawczych, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe.

Po raz pierwszy w czasie targów ROTRA europejska prasa fachowa wybierze międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku (The International Van of the Year - IVotY). W kilku krajach są przyznawane tytuły lokaln przez pojedyncze redakcje zajmujących się pojazdami tej klasy. W Polsce cztery czołowe wydawnictwa transportowe wspólnie wybiorą najlepszy na polskim rynku Samochód Dostawczy Roku. W 2012 r. ten tytuł będzie przyznawany po raz trzeci, ale po raz pierwszy w Targach Kielce.

Tegoroczna edycja ROTRY odbędzie się w jednym terminie ze znanymi w całej Europie Międzynarodowymi Targami Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA–POLSKA.

4trucks.pl / Targi Kielce
Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL