AUTOSTRADA-POLSKA 2012

AUTOSTRADA-POLSKA 2012

AUTOSTRADA-POLSKA-4TRUCKSPL

AUTOSTRADA-POLSKA, to firmy z całego świata, reprezentanci największych światowych marek i koncernów związanych z branżą budownictwa drogowego, kilkaset ton sprzętu i ponad 20 000 zwiedzających.

To także 33 000 metrów kwadratowych wynajętej powierzchni wystawienniczej i ponad 800 wystawców. Wystawie towarzyszą Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO oraz Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD.


XVIII edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA odbędzie się w Targach Kielce od 8 do 11 maja 2012. AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD i TRAFIC-EXPO to miejsce, gdzie znaleźć można każdego roku wszystko to, co niezbędne jest przy budowie dróg ekspresowych i autostrad. Zakres branżowy targów jest bardzo szeroki - wystawcy prezentują sprzęt i materiały do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych; oznakowanie; rozwiązania dla infrastruktury transportu drogowego, kolejowego, lotniczego, wodnego. Na stoiskach wystawienniczych można zobaczyć prezentacje systemów zarządzania ruchem oraz systemów bezpieczeństwa i ostrzegania o niebezpieczeństwie, ekrany i bariery dźwiękoszczelne oraz niezwykle ważne technologie ochrony środowiska. Pełną gamę usług i ofert przygotowują także licznie obecne firmy projektowe i wykonawcze z branży budownictwa drogowego.

Na zwiedzających, oprócz najnowocześniejszego sprzętu, czeka w tym roku bogaty panel konferencji branżowych. Do pogłębienia wiedzy na temat m.in. zabezpieczeń antykorozyjnych stalowych konstrukcji mostowych, podłóż i fundamentów budowli drogowych, znowelizowanych zasad obrotu kruszywami. Podjęte zostaną zagadnienia związane z  innowacyjnymi rozwiązaniami w branży drogowo-mostowej oraz budową i utrzymaniem sieci drogowej, a także bezpieczeństwem technicznym maszyn budowlanych i żurawi. Do udziału w konferencjach zapraszają organizatorzy m.in: Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach, firmy INORA, VIACON POLSKA, TOMMMEDIA, BLL, oraz Targi Kielce.

4trucks.pl / Targi Kielce - AUTOSTRADA-POLSKA

 Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL