Systemy Transportowe - Teoria i Praktyka

Systemy Transportowe - Teoria i Praktyka

Systemy-transportowe-4truckspl

Katedra Inżynierii Ruchu Wydział Transportu Politechniki Śląskiej zaprasza do udziału w IX Konferencji Naukowo-Technicznej Systemy Transportowe - Teoria i Praktyka: Komodalność transportu.


Celem konferencji, która odbędzie się 17 września 2012 r., jest przedstawienie problemów i dyskusja nad zagadnieniami dotyczącymi systemów transportowych. Konferencja stwarza płaszczyznę do prezentacji najnowszych osiągnięć w tym zakresie oraz do oceny stanu, uwarunkowań i perspektyw rozwoju systemu transportowego Europy, kraju, regionu, miasta.

Referaty na konferencji zostaną wygłoszone przez pracowników naukowych, przedstawicieli instytucji samorządowych i transportowych oraz przez praktyków gospodarczych. Temat przewodni konferencji - Komodalność transportu - będzie rozważany w następujących sekcjach tematycznych:
- modelowanie systemów transportowych,
- transport w miastach i regionach,
- logistyka i rozwój systemów transportowych,
- systemy transportowe w Unii Europejskiej.


Warunkiem uczestnictwa w konferencji oraz przyjęcia artykułu do recenzji jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia (pocztą lub na adres e-mail - karta zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej konferencji) w terminie do 6 kwietnia 2012 r. oraz dokonanie wpłaty na konto organizatorów konferencji w terminie do 11 maja 2012.

Organizator:
Katedra Inżynierii Ruchu, Wydział Transportu Politechniki Śląskiej
40-019 Katowice, ul. Krasińskiego 8, tel. (0 32) 603 41 21; (0 32) 603 41 15; (0 32) 603 43 29 fax. (0 32) 603 43 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4trucks.pl / http://www.systemytransportowe.pl

 


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo