Nie daj się okraść - konferencja przeciw kradzieżom w transporcie

Nie daj się okraść - konferencja przeciw kradzieżom w transporcie

 

Niedajsieokrasc

Każdego roku kradną i wyłudzają towary o wartości ponad 10 miliardów euro. Są doświadczeni, zorganizowani i bezwzględni. Oszuści transportowi.

 


W jaki sposób działają, jakich używają metod i jak się przed nimi bronić, dowiedzą się uczestnicy bezpłatnej konferencji Nie daj się okraść, która odbędzie się 8 marca na terenie Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Konferencja odbywa się w ramach kampanii społecznej Rzetelny Przewoźnik, której organizatorami są Trans.eu i OZPTD Dolny Śląsk.

Kampania społeczna Rzetelny Przewoźnik została zainicjowana w odpowiedzi na rosnącą skalę zjawiska kradzieży i wyłudzeń w całej Europie. W ramach akcji jej inicjatorzy, udostępniają narzędzia do weryfikacji licencji transportowych, wyróżniają najlepszych przewoźników na rynku specjalnym certyfikatem i podczas konferencji o charakterze szkoleniowym edukują uczestników branży o zagrożeniach.
Najbliższa konferencja odbędzie się 8 marca na terenie Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu przy ulicy Tadeusza Kutrzeby nr 10. Aby wziąć w niej udział wystarczy zgłosić się na stronie: www.rzetelnyprzewoznik.pl/zapisy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają każdemu uczestnikowi darmowy poczęstunek oraz lunch.

Na konferencji wystąpią m.in. przedstawiciele wydziału przestępstw gospodarczych Komendy Wojewódzkiej Policji z Poznania, którzy na co dzień zajmują się ściganiem oszustów. Opowiedzą o metodach działania złodziei oraz sposobach, dzięki którym przedsiębiorcy z branży mogą obronić się przed kradzieżą towaru. Udział w konferencji potwierdzili także inspektorzy WITD oraz prawnicy, którzy na co dzień pomagają firmom transportowym w dochodzeniu ich praw i likwidacji skutków kradzieży m.in. Łukasz Chwalczuk z kancelarii prawnej Iuridica.

Pełna lista tematów oraz plan konferencji na:
www.rzetelnyprzewoznik.pl/zapisy