Pomarańczowa Akademia Uni-logistics

Pomarańczowa Akademia Uni-logistics

unilogistics
Pomarańczowa Akademia Uni-logistics, Expo Silesia oraz Port of Hamburg zapraszają na bezpłatną konferencję - warsztaty "Narzędzia wspierające sprzedaż w logistyce czyli sprzedaż jako praca zespołowa". Konferencja - warsztaty towarzyszyć będą Targom Transportu Spedycji i Logistyki w Sosnowcu, 15 kwietnia 2011 r. (drugi dzień Targów) o godz. 10:00.


Jak zbudować dobrą ofertę handlową? Czy logistyka potrzebuje marketingu? Greenwashing - czyli wybielania wizerunku dla każdego? PR pozytywny czy tylko "wielka bańka"? Edukacja w dziale sprzedaży. Negocjacje handlowe w różnych kulturach - Chiny. Czy klienci lubią nasz CSR? Czy CSR to nowy marketing? Czy sprzedaż to praca zespołowa? Czy jesteśmy świadkami rewolucji w sprzedaży czy raczej powrotu do "źródeł"? Na te i na wiele innych pytań z zakresu sprzedaży, marketingu, PR, CSR w logistyce i nie tylko, postaramy się znaleźć odpowiedź wspólnie z zaproszonymi ekspertami.

Przez cały czas trwania konferencji towarzyszyć będą eksperci:
RespEN, Monika Michałowska, koordynator Projektu
Vison Group, Dominika Tuzinek-Szynkowska , Public Relations Director
Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Natalia Ćwik, menadżerka ds. Zarządzania Wiedzą
Uni-logistics, Dariusz Mierkiewicz, dyrektor handlowy
TSL-Biznes, Mirosław Ganiec, redaktor naczelny
Poczta Polska, tba

Program konferencji:

09.30  Rejestracja gości
10.00 - 10.30  Marketing Box
10.30 - 11.00  PR Box
11.00 - 11.30  CSR Box
11.30 - 12.15  Sales Box
12.15 - 12.30  Przerwa kawowa
12.30 -13.15   Wystąpienie gościa specjalnego konferencji: Darren Chong, Asia Connect 'How cross cultural differences influent international business'

Zapraszamy do udziału, więcej informacji na www.tsl-biznes.pl