DAFmania 2006

DAFmania 2006
Image DAFmania, czyli spotkanie użytkowników i przyjaciół marki DAF, odbywa się co roku, przeważnie we wrześniu, w jedną z pierwszych sobót miesiąca. Jej tegoroczna, siódma już edycja przypadła na sobotę 9 września i została zorganizowana w siedzibie krakowskiego dealera DAF – firmy Wanicki Sp. z o.o.Image Wanicki to jeden z najprężniej działających sprzedawców ciężarówek DAF w naszym kraju, mogący pochwalić się wieloma sukcesami komercyjnymi, w tym dziesiątkami zadowolonych klientów. Dwa – w swej siedzibie w Mogilanach pod Krakowem firma dysponuje doskonałym wręcz zapleczem sprzedażowo-serwisowym, na które składają się nowoczesny biurowiec z salonem ekspozycyjnym mogącym pomieścić nawet trzy samochody, a co stanowi unikat nawet na skalę europejską, dobrze wyposażony warsztat, sala szkoleniowa, magazyn części zamiennych oraz godny uwagi teren, który został jeszcze ostatnimi czasy powiększony celem wybudowania tam centrum napraw powypadkowych.  

Z całą pewnością wszystkie dokonania Wanickiego, uznanie dla marki DAF na polskim rynku oraz wspaniała, sobotnia, popołudniowa pora spowodowały, iż tegoroczna, siódma DAFmania przejdzie do historii pod każdym względem. W opinii wielu osób była to nawet najlepsza z dotychczasowych DAFmanii.

Co się na to złożyło? W skrócie – wiele czynników. Zacznijmy od powalającej wręcz frekwencji. Na plac przed nowym obiektem serwisowym przyszło tego sobotniego popołudnia 2000 gości!!! Wiadomo, iż ludzi ci nie mogli się nudzić, zatem przygotowano dla nich rozliczne atrakcje. Na same dzieci oraz dzieci wraz z opiekunami oczekiwały liczne zabawy i konkursy z cennymi nagrodami. Zainteresowani ciężarówkami przez cały czas mogli zapoznać się z pełną paletą oferowanych przez DAF Trucks Polska ciężarówek. Wielu interesował topowy XF105, sprzedany u nas w kraju dotąd w liczbie ponad 500 egzemplarzy. Wielu przystawało także przy pokazywanych w Polsce po raz pierwszy najnowszych przedstawicielach rodzin lekkiej LF i średniej CF, zaopatrzonych naturalnie w proekologiczne silniki spełniające normy Euro 4/Euro 5. Klienci bardzo wysoko ocenili pokazywane samochody, a wiele rozmów z handlowcami z całą pewnością wkrótce zaowocuje podpisaniem kontraktów.  

Poza tą stroną truckerskiego ducha na DAFmanii nie mogło oczywiście zabraknąć strawy dla ciała. Suto zastawione stoły jadłem i napitkiem wszelakim najwyższej próby wręcz zachęcały do konsumpcji. A gdy już wszyscy wstępnie się rozgrzali, nadszedł wieczór i wraz z nim główne atrakcje. Niezaprzeczalnie na długo w pamięci zostaną wspaniały pokaz sztucznych ogni i laserów oraz występ muzycznych gwiazd – polskiej, Image przebojowo zdobywającej rynek grupy Zakopower i popowej artystki z najwyższej światowej półki – słynnej In-Grid. Występ tej ostatniej wspominany będzie jeszcze długo, podobnie jak jej taniec z właścicielem firmy Wanicki – Panem Wiesławem Wanickim. Taniec ten bardzo zelektryzował publiczność, zachęcając ją do dalszej zabawy, która trwała do białego rana. Gdyby ktoś zaś nie wiedział, jak być na imprezie ubranym, zostawała odzież firmowa DAF, wcześniej prezentowana na firmowym pokazie mody.źródło: DAF Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje