MAN Truck Champion 2023

MAN Truck & Bus szuka najładniejszej ciężarówki

MAN Truck & Bus zorganizował konkurs MAN Truck Champions 2023, aby nagrodzić najładniejszą ciężarówkę.

W konkursie MAN Truck Champions 2023 zostaną nagrodzone najbardziej odważne i oryginalne projekty samochodów ciężarowych MAN.

Udział może wziąć każdy właściciel samochodu MAN powyżej 18 ton. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 maja, zaś głosować będzie można od 31 maja.

Finalista - zwycięzca z danego kraju zmierzy się ze zwycięzcami z innych krajów: z Niemiec, Austrii, Belgii, Danii, Czech, Francji, Grecji, Węgier, Włoch, Norwegii, Polski, Portugalii, Czech, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Słowenii i Szwajcarii, Hiszpanii i Turcji. Następnie wyłoniona zostanie piątka finalistów, którzy będą rywalizować podczas MAN Truckology Festival 2023 w Monachium w dniach 6-8 lipca br.

Jakie nagrody? Zwycięzcy każdego kraju otrzymają pamiątkowy kubek i kilka kuponów na różne oficjalne produkty z katalogu towarów MAN. Ponadto za pięciu europejskich zwycięzców - na tych, którzy dotrą do wielkiego finału w Monachium, czekają nagrody w postaci kurtki kierowcy oraz namalowanej aerografem i spersonalizowanej koszulki z projektem zwycięzcy, gadżety, kurs jazdy terenowej w Niemczech z certyfikatem MAN ProfiDrive®.

Wreszcie, w zależności od zajętego miejsca finaliści, po ostatecznym głosowaniu, otrzymają oryginalne części MAN o wartości od 250 do 2500 euro oraz kupony, które pomogą im doposażyć swój samochód ciężarowy.

 

Przeczytaj też:
Nowa hala zakładu MAN Truck w Niepołomicach już gotowa Zaledwie po 16 miesiącach od wmurowania kamienia węgielnego firma MAN Trucks z powodzeniem zakończyła rozbudowę swojego zakładu w Niepołomicach.
RIO i Webfleet wspólnie dla ciężarówek MAN, Scania i dostawczych Volkswagenów Bridgestone Mobility Solutions, jednostka biznesowa Bridgestone, ogłosiła partnerstwo z RIO, dostawcą usług cyfrowych, będącym częścią TRATON SE i siostrą marek pojazdów użytkowych MAN, Scania i Volkswagen Truck & Bus.
Nowa hala produkcyjna MAN w Norymberdze już gotowa Nowa hala produkcyjna jest jednym z największych projektów budowlanych w zakładach MAN SE w Norymberdze.
Samochody ciężarowe na finiszu 2022 roku Powoli zbliżamy się do końca roku i będzie można ostatecznie podsumować kolejny niełatwy, dla producentów samochodów ciężarowych, rok. Zanim to jednak nastąpi analizujemy przedostatni miesiąc 2022 roku.
Ciężarowe w górę W październiku 2022r. zarejestrowano 3742 nowe pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, tj. więcej niż przed rokiem (+24,8%) i więcej o 12,4% niż we wrześniu br. jest to niewątpliwie bardzo optymistyczna wiadomość.
MAN na targach IAA 2022 w Hanowerze Dekarbonizacja transportu towarowego, cyfryzacja logistyki i pogłębiający się niedobór kierowców ciężarówek to podstawowe wyzwania dla firm transportowych. To również wyzwania dla producentów ciężarówek.
MAN TGS śmieciarka z systemem OptiView
W tym roku 20-lecie Pomorskiej Miss Scania Już 3 września na terenie gdańskiego oddział Scania będzie możliwość zobaczenia najpiękniejszych pojazdów Scania w Polsce. Ponadto strefa zielonego transportu, konkursy i koncerty.
Sto ciężarówek Scania Super dla floty FRANCEPOL Pierwsze pojazdy zostały odebrane na początku lipca br. Jest to partia 100 ciężarówek z zamówionych 170.