Firma Boekestijn w nowym biurze

Boekestijn

W miniony czwartek, 15 września, Żerniki pod Poznaniem zamieniły się w europejską stolicę branży trucking’owej, dzięki zorganizowanemu przez firmę Boekestijn Transport wydarzeniu The Future of Trucking Summit.

 

Konferencja miała na celu poruszenie najbardziej aktualnych tematów związanych z branżą, a także wyzwań , z którymi zmierzy się w najbliższej przyszłości. Za prowadzenie tej uroczystości odpowiedzialny był Marcin Prokop. Cztery panele dyskusyjne poruszały kwestie przyszłości ciężarówek i technologii w nich używanych, jak również problemu braku kierowców na rynku pracy. Omawiane były również tematy przyszłości procesów w łańcuchu dostaw oraz kwestie zrównoważonego rozwoju całej branży transportowej. W panelach dyskusyjnych wzięli udział czołowi eksperci branży z takich firm jak: Daimler Trucks, DAF Trucks, DFDS, a także przedstawiciele ambasady Niderlandów. Zorganizowany event został połączony z oficjalnym otwarciem nowego, Polskiego biura firmy Boekestijn Transport, które stało się miejscem pracy dla ponad 150 pracowników administracyjnych oraz bazą z bogatym zapleczem socjalnym dla ponad 1500 kierowców, którzy w przerwach od pracy mogą korzystać między innymi z siłowni, kortów do squash oraz boiska do piłki nożnej wewnątrz biurowca.

Jako, że firma stawia ludzi na pierwszym miejscu, zgodnie z jej główną wartością, nie mogło obyć się bez działań wspierających. Właściciele firmy oraz dyrektorzy poszczególnych działów podpisali Kartę Różnorodności, potwierdzając tym samym, jak ważnym elementem dla organizacji jest różnorodność, tolerancja i wzajemna akceptacja. Następnie w ramach wspierania lokalnej społeczności, członkowie zarządu, Peter Boekestijn i Sjef Boekestijn oficjalnie przekazali wsparcie finansowe na rzecz Domu Dziecka w Kórniku-Bninie. Symboliczny czek trafił na ręce dyrektor placówki, Pani Magdaleny Krupy. Dzięki wsparciu firmy, podopieczni domu dziecka będą brali udział w indywidualnych sesjach terapeutycznych, wyjadą na zagraniczne wakacje oraz otrzymają niezbędne pomoce naukowe.

Druga część wydarzenia miała charakter rozrywkowy. Goście, podczas bankietu, mogli podziwiać pokazy laserowe i pirotechniczne oraz posłuchać koncertu zespołu Ladies of Power, jak i wspólnego projektu piosenkarza John’a Jamesa wraz z saksofonistą Dawidem Bocz.

Przeczytaj też:
Naczepy nie muszą wracać do kraju

Przyczepy i naczepy ciężarowe używane przez firmy transportowe za granicą są teraz zwolnione z obowiązku powrotu do kraju - siedziby firmy transportowej. Regulują to zmienione wytyczne KE.

Rusza Giełda Transportu Aut Prilo

Giełda Transportu Aut została przedstawiona branży logistyki samochodowej przez lidera rynku, Adampol SA. Oficjalna ceremonia otwarcia odbyła się w obecności Ambasadora Republiki Korei Lim Hoon-Min.

Samochody na wynajem - koszty

Ile kosztuje wynajem długoterminowy samochodu? Czym charakteryzuje się ta forma finansowania i dlaczego stanowi realną konkurencję dla leasingu, czy zakupu auta za gotówkę? Posiadanie fabrycznie nowego samochodu to marzenie niejednego z kierowców. Z wynajmem długoterminowym to marzenie można spełnić prosto i bezpiecznie, sprawdźmy jak.

Tranzyt w przewozach ładunków - wyjaśniamy jego znaczenie

Unijny Kodeks Celny, oprócz procedury wywozu i dopuszczenia do obrotu, przewiduje całą gamę procedur specjalnych, jest nim m.in. przejazd tranzytem.

Pomorska Miss Scania - nagrody rozdane

Tytuł „Pomorskiej Miss Scania 2022” przyznano pojazdowi Scania 590S należącemu do firmy Bartosz Popławski Transport.

Ograniczenia Inspektorów Transportu Drogowego za granicą

Czy kierowcy mogą stracić prawo jazdy nawet na 9 miesięcy? Jakie są uprawnienia Inspekcji Transportu Drogowego?

Nowa klasyfikacja naruszeń w Unii Europejskiej

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej rozszerzył się o kolejne zapisy. Rozporządzenia opublikowane trzy miesiące temu są konsekwencją zmian, zainicjowanych przez pakiet mobilności.

MAN TGX w niezwykłej wersji zabudowy Powiększa się sieć siłowni Truckers GYM

W dniu 9 sierpnia br. na terenie SVG Autohof Merenberg (Niemcy) otwarta zostanie kolejna siłownia Truckers Gym. Będzie to 109 tego typu obiekt w Europie i 24 na terenie Niemiec.

Wyszukiwarka

Informacje