Otwarcie Autoryzowanego Serwisu MAN Truck & Bus w Zgorzelcu

MAN RouteA4

W dniu 9 września odbyło się uroczyste otwarcie serwisu samochodów ciężarowych Route A4 w Zgorzelcu. Jest to obecnie jednen z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie.

 

W czerwcu 2021 roku mieliśmy okazję zwiedzić budowę, dziś obiekt wygląda zupełnie inaczej.

Hala serwisowa z dziesięcioma stanowiskami obsługowo-naprawczymi zajmuje blisko 3000 m2. Serwis ma autoryzacje największych marek w branży, takich, jak: MAN Truck & Bus, Krone, czy Carrier. Na terenie obiektu możemy skorzystać z usług pogwarancyjnego wielomarkowego serwisu samochodów ciężarowych, serwisu blacharsko-lakierniczego, czy serwisu tachografów, a już wkrótce uruchomiona zostanie także Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów pod patronatem Dekra.

Firma Route A4 (właściciel obiektu) oferuje również pomoc drogową, mobilny serwis pojazdów ciężarowych, naczep oraz agregatów chłodniczych w systemie Assistance 24h. W zakresie usług znajduje się też montaż, demontaż oraz kalibracja urządzeń Toll Collect.

Infrastruktura zewnętrzna serwisu obejmuje m.in.: dozorowany całodobowo parking samochodów ciężarowych mieszczący 220 zestawów TIR, myjnię samochodów ciężarowych, sprzedaż i serwis opon, stację paliwową marki Dyskont Paliwowy oferującą możliwość tankowania LNG.

Właścicielem serwisu jest Route A4 Sp. z o.o. Sp. K. będąca częścią grupy firm i marek zorientowanych na sprzedaż paliw, obsługę podróżnych oraz transport, skupionych wokół Citronex Trans Energy Sp. z o.o.

Adres serwisu:
Route A4 Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Słowiańska 13
59-900 Zgorzelec
mobile: +48 757 640 000

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 7.00 - 18.00
sobota 7.00 - 13.00

Przeczytaj też:
Elektryczny MAN na Kongresie Nowej Mobilności w Łodzi

W Łodzi odbywał się Kongres Nowej Mobilności 2022, na którym wyjątkowo mocno swoją obecność zaznaczyła spółka MAN Trucks & Bus Polska.

Niespodziewany wynik kontroli wielkopolskich inspektorów transportu drogowego

W legalnych dokumentach przewozowych kierowcy ciężarówki wpisane były dwa pojazdy, jednak w międzynarodowej policyjnej bazie danych widniały, jako skradzione.

Centrum sprzedaży pojazdów używanych MAN TopUsed

W piątek 2 września, w Wolicy, miało miejsce uroczyste otwarcie nowego centrum sprzedaży pojazdów używanych pod marką MAN TopUsed.

Ciężarówka wypadła z drogi i z pełną siłą uderzyła w ludzi

W sobotę po południu mieszkańcy zorganizowali przyjęcie przy grillu. Nikt nie spodziewał się co stanie się około godziny 18.

Skradzione tablice rejestracyjne naczepy odnalezione po 16 latach

Jak informuje Straż Graniczna do niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Chyżne. Funkcjonariusze z Placówki SG w Zakopanem zatrzymali do kontroli drogowej samochód ciężarowy.

Beczka też może być przeładowana

W dniu 3 sierpnia br. inspektorzy z wrocławskiego oddziału ITD zatrzymali do kontroli w gminie Długołęka kierowcę ciężarówki, który przewoził nieczystości ciekłe.

Wielki powrót MAN Truck & Bus do Gdańska

W dniu 2 sierpnia spółka MAN Truck & Bus podpisała umowę na dostawę łącznie 18 autobusów elektrycznych dla Gdańska.

Transporty zwierząt pod kontrolą

W ostatnim czasie nasiliły się kontrole transportów zwierząt. Pomimo jasnych przepisów oraz odpowiednich szkoleń kierowców ciężarówek, nadal stwierdza się dużo nieprawidłowości.

Claus Wallenstein obejmuje stery w MAN Truck & Bus Polska

Z dniem 1 sierpnia br. nastąpi zmiana dyrektora zarządzającego w MAN Truck & Bus Polska.

Wyszukiwarka

Informacje