Krone na targach Comtrans 2021

Comtrans 2021 Krone

Producent naczep Krone, wraz ze swoim importerem firmą RKS Nutzfahrzeuge LTD, zaprezentuje najnowsze pojazdy i rozwiązania telematryczne dla wymagającego rynku rosyjskiego.

 

Targi pojazdów użytkowych Comtrans 2021 w Moskwie rozpoczynają się 7 września i potrwają do 11 września. Na stoisku Krone, mieszczącym się w hali 13 pojawi się nowa generacja naczep Cool Liner, która zawiera, w standardzie Krone Telematics. Z okazji 25-lecia marki zostanie też zaprezentowana jubileuszowa naczepa chłodnia w wydaniu premium.

Została ona wyposażona w liczne ulepszenia oraz pełny asortyment dodatkowego wyposażenia. To wyposażenie to m.in. agregat chłodniczy Carrier Vector 1550 S (spalinowo-elektryczny) ze zintegrowaną drukarką.

Rosyjskie firmy transportowe, dla których długie trasy i ekstremalne warunki pogodowe są częścią codziennego życia, z pewnością docenią solidne i łatwe w utrzymaniu naczepy Krone "Made in Germany". Eksperci Krone, podczas dni targowych, zaprezentują też naczepę burtową Profi Liner wyposażoną dostępną w wersji 16,50 m - specjalnie na rynek rosyjski.

Eugen Derksen, Dyrektor Sprzedaży Dywizji w Krone:
- Jest nam bardzo miło, że możemy osobiście powitać naszych klientów znowu w Moskwie - zwłaszcza w czasach, gdy wschodnioeuropejscy rynek transportowy
rozwija się tak dynamicznie. Od 2004 roku RKS sprzedał ponad 17 000 pojazdów Krone na rynku rosyjskim. Oprócz Moskwy diler naczep - RKS posiada przedstawicielstwa: w St. Petersburgu i Jekaterynburgu oraz centralny magazyn części zamiennych i zakład montażowy SKD.

 

Jako nowy składnik usług, zostanie też zaprezentowany serwis naczep Krone 360° a także marka „Krone Trusted” - sprawdzone markowe części zamienne.

 

Przeczytaj też:
Prawo jazdy przy cukrzycy? Zmiana przepisów ułatwia zdobycie uprawnień kierowcy

Nieświadomość hipoglikemii nie jest już przeciwwskazaniem do posiadania prawa jazdy dla osoby chorującej na cukrzycę. Pod warunkiem jednak, że na stałe korzysta ona z systemu do monitorowania glikemii w czasie rzeczywistym (CGM-rt).

Od 1 października - kolejny etap kontroli na granicy UK – UE

Z dniem 1 października 2021 roku nastąpią kolejne zmiany w zasadach przeprowadzania kontroli granicznej pomiędzy UK a UE. Poniżej lista planowanych zmian:

Co dalej z zawyżonymi stawkami Maut w Niemczech? Przewoźnicy mogą wystąpić z roszczeniem

Europejski Trybunał Sprawiedliwości w 2020 r., orzekł że ceny opłat drogowych dla samochodów ciężarowych w Niemczech były od lat obliczane nieprawidłowo.

Przewóz do i z Wielkiej Brytanii, czy na pewno bez ograniczeń?

Od 1 stycznia 2021 r. istnieje możliwość wykonywania przewozów do i z terytorium Unii Europejskiej oraz do i z Wielkiej Brytanii, a także przez terytorium Wielkiej Brytanii bez ograniczeń, natomiast konieczne jest spełnienie odpowiednich warunków.

Z e-TOLL za przejazd po drogach płatnych zapłacisz o 25% mniej

Ministerstwo Finansów wprowadza czasowe ułatwienia dla przewoźników.

FM Logistic wzmacnia zespół odpowiedzialny za transport

FM Logistic Central Europe zyskał trzech managerów z bogatym doświadczeniem w branży TSL.

Holenderskie służby zdalną cyfrową kontrolę tachografów

Od  16 sierpnia holenderski Inspektorat ds. Środowiska i Transportu (ILT) rozpocznie cyfrową kontrolę akt tachografów samochodów ciężarowych i autobusów w firmach transportowych.

Wózek Dolly Schmitz Cargobull w transportach modułowych

Przyczepy z wózkiem dolly Schmitz Cargobull to historia sukcesu.

Schmitz Cargobull wznawia produkcję naczep w Wielkiej Brytanii

Wiodący europejski producent naczep Schmitz Cargobull otwiera nową fabrykę w Manchesterze, produkowane będą tam niestandardowe pojazdy dla brytyjskich i irlandzkich operatorów.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL