Pomorska Miss Scania powraca

Pomorska Miss Scania 2021

Już 4 września teren gdańskiego oddział Scania po raz kolejny zamieni się w zlot pojazdów Scania. W tym roku o tytuł najpiękniejszego pojazdu Scania będzie można zawalczyć już po raz dziewiętnasty.

 

Impreza rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 22:00. W tym czasie fani ciężarówek będą mogli podziwiać wyjątkowe pojazdy Scania, przygotowane specjalnie do udziału w konkursie.

Każdego roku o nagrodę główną i tytuł „Pomorskiej Miss Scania” walczy kilkadziesiąt właścicieli i kierowców tuningowanych pojazdów Scania. O jej przyznaniu decyduje jury składające się z przedstawicieli magazynów branżowych i kierownictwa oddziału Scania w Gdańsku. Goście odwiedzający imprezę także będą mogli wskazać najpiękniejszy ich zdaniem pojazd Scania, pojazd ten zostanie wyróżniony trofeum „Miss Scania Publiczności”. Inne przyznawane podczas wydarzenia tytuły to: „Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania” oraz „Pomorska Miss Scania Weteran Szos / Pojazd Specjalny”, dla najlepiej utrzymanych pojazdów Scania wyprodukowanych przed 1990 r.

Podczas Pomorskiej Miss Scania 2021 nie zabraknie koncertów, konkursów oraz atrakcji dla najmłodszych. Impreza zostanie zwieńczona paradą pojazdów Scania głównymi ulicami Gdańska w asyście policji.

Program Pomorskiej Miss Scania 2021

- 12:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy, prezentacja uczestników. Konkurencje dla kierowców. Konkursy dla dorosłych i dzieci. Wybory Pomorskiej Miss Scania
- 12:30 Koncert zespołu Cocktail
- 14:30 Koncert zespołu ANDRE
- 15:30 Ogłoszenie wyników konkursów i zwycięzców Pomorskiej Miss Scania 2021
- 16:15 Parada pojazdów ulicami Gdańska
- 18:00 Powrót z parady na plac Scania Gdańsk
- 19:00 Koncert zespołu Cocktail
- 20:15 Gwiazda wieczoru, koncert zespołu Sztywny Pal Azji.
- 21:50 Pokaz fajerwerków
- 22:00 Oficjalne zakończenie imprezy

Organizatorami wydarzenia są Scania Polska S.A. oraz Scania Finance Polska Sp. z o.o. Wśród partnerów i sponsorów tegorocznej edycji „Pomorskiej Miss Scania” znaleźli się m.in.: PGNiG, Shell Polska, Liebherr-Polska, Cryogas M&T Poland, Wesob, Redos Trailers, Michelin Polska S.A.

Miejsce imprezy: gdański oddział Scania Polska S.A. ul. Energetyczna 17, 80-180 Kowale.

Regulamin Pomorskiej Miss Scania 2021: https://www.scania.com/pl/pl/home/experience-scania/Regulaminy/Imprezy.html

Przeczytaj też:
Gwałtowne Burze i nieczynne drogi we Francji

Dwanaście departamentów w środkowej i południowej Francji jest w pomarańczowym alarmie Météo France w związku z powodziami lub gwałtownymi burzami.

Kolejna edycja akcji Profesjonalni Kierowcy na autodromie Jastrząb

W dniu 9 września Autodrom Jastrząb wypełnił się uczestnikami akcji Profesjonalni Kierowcy, którzy otrzymali certyfikaty potwierdzające ich sumienne przygotowanie do zawodu.

Odzyskali trzy skradzione ciężarówki

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Terespolu odzyskali trzy pojazdy ciężarowe o łącznej wartości 160 tys. zł.

Z e-TOLL za przejazd po drogach płatnych zapłacisz o 25% mniej

Ministerstwo Finansów wprowadza czasowe ułatwienia dla przewoźników.

Praca na lata – na co zwrócić uwagę przy wyborze pracodawcy w branży transportowej?

Po trudnym okresie w branży, w wyniku którego wiele firm borykało się z problemami, a pracownicy musieli szukać nowego zatrudnienia, powoli wracamy do normalności.

Nowy system cyfrowych lusterek MAN Optiview

W dniach od 3 do 24 sierpnia pojazdy MAN nowej generacji brały udział w trasie MAN TruckLife Tour prowadzącej przez sześć państw europejskich.

Norwegia podnosi pensje dla kierowców ciężarówek

Wynagrodzenia kierowców zawodowych w Norwegii wzrosną.

MAN TGX model 2022 - bez lusterek, z nowymi systemami PETRONAS Lubricants Polska i SUDER.eu wspólnie dla branży TSL

Strategiczne Partnerstwo dotyczące dystrybucji olejów PETRONAS Urania Green w Polsce.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL