IMS Intermodal Show - Transport intermodalny - konferencja

IMS Intermodal Show

Firma Gniotpol Trailers - producent przyczep, naczep oraz zabudów - zaprasza na zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: IMS Intermodal Show.

 

Celem konferencji jest popularyzacja rozwiązań intermodalnych w Polsce oraz zaprezentowanie nadchodzących nowości w sektorze BDF.
W dniu 10 czerwca, o godzinie 10:00, specjaliści i eksperci z branży transportowej przedstawią najnowsze rozwiązania w dziedzinie systemów BDF, wskazując kierunek, w jakim rozwija się branża. Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Meeting Application.

Organizator - Gniotpol Trailers - od ponad 30 lat kształtuje polską branżę automotive, dostarczając specjalistyczne rozwiązania na rynku przyczep, naczep oraz zabudów do samochodów ciężarowych. Na swojej drodze, od małego warsztatu w przydomowym garażu, po zatrudniające ponad 200 pracowników przedsiębiorstwo, GT zachowało rodzinny charakter. Filozofia, którą firma kieruje się w swoich działaniach, na pierwszym miejscu stawia więzi nawiązywane przez nią z pracownikami i klientami. Zrozumienie i wzajemny szacunek w utrzymywanych relacjach definiuje tożsamość Gniotpol Trailers – zarówno jako partnera biznesowego, jak i pracodawcy.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://event.meetingapplication.com/ims-intermodal-show-2021

 IMS Intermodal Show - partnerzy wydarzenia:

ZET Transport koncentruje się na dostarczeniu klientom kompleksowych usług w zakresie logistyki transportu. Ich atuty: zespół wykwalifikowanych specjalistów, nowoczesny tabor i technologia, bardzo dobra organizacja pracy, jak również nasze indywidualne podejście do każdego Klienta. Zawsze patrzą przyszłościowo, dążąc do ekspansji na nowe rynki i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów. Ich celem jest budowanie z Klientami trwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Best Driver to instytucja specjalizująca się w szkoleniach dla transportu drogowego, ciesząca się uznaniem i prestiżem na rynku międzynarodowym w branży transportowej. Jest autorem wielu nowatorskich szkoleń z zakresu wymogów względem kierowców zawodowych, dzięki którym Best Driver stał się liderem w swojej branży w Europie. Z usług szkoły korzystają najwięksi przewoźnicy w Europie, w 2019 roku Best Driver z sukcesem wyszkolił ponad 5.000 kierowców zawodowych.
Mnogość badań i analiz oraz czas włożony w rozwój i dostosowanie systemu edukacji najnowszych technologii, pozwolił nam osiągnąć status eksperta w zakresie nauki i doskonalenia kierowców.

MASZOŃSKI LOGISTIC od ponad 25 lat skutecznie realizuje kompleksowe usługi transportowo-logistyczne na terenie krajów Unii Europejskiej. Niezmiennie skupia się na analizie potrzeb swoich Klientów i właśnie na ich podstawie proponuje skuteczne rozwiązania logistyczne najwyższej jakości. Spółka jest liderem i specjalistą w branży przewozów objętościowych, dlatego też sukcesywnie rozwija swoją flotę, która obecnie liczy ponad 450 nowoczesnych pojazdów.
Nad tym wszystkimi czynnościami opiekę sprawuje doświadczony i zaangażowany zespół ponad 750 pracowników, nakierowany na wspólne osiąganie celów. To właśnie takie działanie pozwala firmie zdobyć pozycję jednego z liderów branży TSL na rynku europejskim.

Schavemaker jest firmą rodzinną założoną w 1967 roku w Holandii. Od samego początku zajmuje się transportem drogowym, a z czasem usługi były poszerzane o logistykę magazynową, terminale kolejowe oraz śródlądowe i transport intermodalny. Przedsiębiorstwo działa w kilku krajach europejskich, a oddział w Polsce został założony w 2004 roku. Schavemaker od 2007 roku prowadzi terminal kontenerowy w Kątach Wrocławskich, a od 2016 roku rozwija własne usługi transportu intermodalnego. W 2019 zostało otwarte dedykowane połączenie Kąty Wrocławskie – Moerdijk (NL). Obecnie usługi transportu intermodalnego door to door oparte na własnych rozwiązaniach oferowane są pomiędzy Polską a Holandią, Belgią, Anglią oraz Irlandią.

Rodzinna firma SDG współpracuje z firmą Gniotpol Trailers w zakresie wyposażenia podwozi BDF i przyczep od początku 2018 roku. Przez lata współpracy powstała między nimi więź oparta na zaufaniu, szacunku i wspólnej wizji rozwoju naszej branży. Innowacyjna technologia, uczciwe i zorientowane na cel metody pracy oraz wysoka jakość "przyciągają" się nawzajem – od 2020 roku firmy są ze sobą połączone w przedsiębiorczy sposób.

XBond - dostawca, partner technologiczny i producent w zakresie wdrażania całościowych rozwiązań systemowych. XBond to godna zaufania firma specjalizująca się w rozwiązaniach przemysłowych. Kierowani pasją specjaliści z XBond dokładają wszelkich starań, aby ulepszać istniejące rozwiązania, kwestionując utarty status quo. Wytwarzane przez nich stalowe i kompozytowe elementy konstrukcyjne dają nam pewność najwyższej jakości w trakcie montażu produktów Gniotpol Trailers.

Robert Noworolski, konsultant biznesowy i interim manager w QUEST Change Managers, pracuje na fundamencie 20 lat doświadczeń biznesowych, w tym w obszarze transformacji organizacyjnej. Szereg projektów doradczych oraz kontrakty interim management dały mu szerokie i różnorodne perspektywy na sprawność operacyjną organizacji biznesowych. Współpracował z wiodącymi organizacjami w ponad 25 branżach, m.in.: Shell, Kärcher, Schumacher Packaging, Konimpex, Hutchinson, Douglas Polska, Bibby Financial Services, BASF Polska, Centrostal Handel. Autor wielu artykułów, mówca TEDx oraz autor książki „Formuła 8”. Wspiera klientów przede wszystkim w obszarze zarządzania organizacją i jej poszczególnymi częściami.

Przeczytaj też:
MAN TGE 4x4 Offroad

Te niepozornie wyglądające samochody dostawcze na prawdę potrafią wiele. Mogliśmy się o tym przekonać podczas imprezy zorganizowanej przez MAN Truck & Bus Polska na Autodromie 4x4 we Włościejewkach.

 

Nowa Generacja DAF - modele XF, XG i XG+

DAF Trucks obiecuje, w modelach nowej generacji XF, XG i XG+, 10% redukcję zużycia paliwa, kompleksową gamę rozwiązań z zakresu pasywnego i aktywnego bezpieczeństwa oraz najwyższy poziom komfortu.

 

DAF Trucks prezentuje nowy model ciężarówki (video)

W dniu dzisiejszym DAF Trucks oficjalnie pokazał nowy model samochodu ciężarówego przeznaczonego do transportów długodystansowych. Nowy długodystansowy DAF będzie miał oznaczenia kabin: XF, XG i XG+

Druga generacja IVECO S-WAY

Po dwóch latach od premiery IVECO zaprezentowało zmodernizowany IVECO S-WAY.

IVECO buduje społeczność kierowców i oferuje nowe usługi ułatwiające pracę za kierownicą

Rozwiązanie to zapewnia kierowcom wsparcie na drodze ze strony sztucznej inteligencji wykorzystującej technologie głosowe.

Temat CB Radia powraca...

Choć temat trochę przycichł, termin nadal biegnie i niebawem może się okazać, że korzystając z CB radia, podczas jazdy, jest tak samo nielegalne, jak trzymanie w dłoni telefonu komórkowego.

Amerykański startup opracował obrotowe siodło, które ma zapobiegać wywróceniu się naczepy

System dedykowany jest do samochodów ciężarowych, które są połączone siodłem z naczepą. To połączenie powoduje, że wywrotka naczepy na ogół powoduje również przewrócenie ciągnika.

Technologia DSRC wskaże ciężarówki z naruszeniami

Europejskie służby kontrolne rozpoczęły już testowanie urządzeń, które wykorzystują DSRC (Dedicated Short-Range Communication), czyli technologię pozwalającą na zdalne sczytywanie najważniejszych parametrów ze smart tachografów w pojazdach ciężarowych.

MAN Lion's City w wersji mobilnego laboratorium do testów Covid-19

Stowarzyszenie okręgowe DRK Braunschweig-Salzgitter i miasto Salzgitter wykorzystują przebudowaną MAN Lion's City jako mobilną stację testową Covid-19.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL