Trzecia odsłona konferencji e-Leasing Day

e-leasing DAY

Podczas wydarzenia firmy z sektora IT zaprezentują sposoby wykorzystania nowych technologii w biznesie leasingowym, a tematem przewodnim wszystkich wystąpień będzie zarządzanie projektami.

 

Program konferencji e-Leasing Day 3.0 online składa się z serii prezentacji konkretnych wdrożeń, które zostały wprowadzone we współpracy z partnerami technologicznymi w firmach działających na rynku finansowym. Co istotne, wdrożenia zostaną pokazanie od strony technologii i procesów oraz od strony organizacji projektu. Wśród wystąpień znajdą się te dotyczące wsparcia rozwiązań chmurowych czy zdalnych procesów płatności. Nie zabraknie też wystąpień opisujących cyfryzację procesów biznesowych czy dyskusji ekspertów z obszarów zarządzania projektami, produktami i organizacją na temat zwinnego prowadzenia projektów. Agenda jest dostępna na stronie www.eleasingday.pl. Konferencję poprowadzi Jakub Sito, dziennikarz i gospodarz porannego programu w ChilliZET. Doradca zarządów, trener biznesu, wykładowca Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Od samego początku konferencja e-Leasing Day jest zaproszeniem do rozmowy w większym gronie ekspertów z sektora leasingowego, wynajmu i nowych technologii. Ze względu na epidemię, konferencja w całości została przeniesiona do sieci. Panele dyskusyjne i bloki prezentacji będą transmitowane między godziną 9.00, a 18.00 na stronie www.eleasingday.pl. W tym roku strona wydarzenia zyskała nową, bardziej nowoczesną odsłonę.

Zaproszeni eksperci będą odpowiadali na pytania zalogowanych uczestników. Uczestnictwo w konferencji będzie możliwe po wcześniejszej rejestracji i nie będzie wiązało się z dodatkową opłatą. - W dniu wydarzenia zapraszamy wszystkich uczestników, aby dołączyli do transmisji od godziny 8:45. Na dobry początek dnia, zaproponujemy wam udziału w porannej sesji jogi. Mamy nadzieję, że spędzicie z nami ten dzień - podkreślają organizatorzy.


Bezpłatna rejestracja i szczegółowy program imprezy: http://www.eleasingday.pl/

W wydarzeniu uczestniczą menedżerowie z firm leasingowych i firmy wynajmu, zajmujący się procesami, produktami i rozwojem narzędzi informatycznych, eksperci rynku oraz partnerzy, dostarczający innowacyjne rozwiązania. Dwie dotychczasowe edycje konferencji e-Leasing Day odbyły się dzięki współpracy nawiązanej przez Związek Polskiego Leasingu z piętnastoma partnerami i przy udziale ponad 250 słuchaczy.

Organizatorem konferencji jest Związek Polskiego Leasingu, a Partnerem Strategicznym wydarzenia zostały firmy Ailleron oraz TUATARA. Partnerzy Wiodący: AGS Systems, Autenti, Blue Media, InfoSEB, Santander Consumer Multirent, Webcon, VSoft. Partnerzy Wspierający: Crif oraz KIR.

Przeczytaj też:
Goodyear ogłosił nawiązanie długoterminowej współpracy z firmą ZF

Strategiczna umowa połączy możliwości oferty Goodyear Total Mobility i rozwiązania Fleet Management Solutions (FMS) marki ZF.

Szykują się duże zmiany dla kierowców samochodów dostawczych

Zmiana potencjalnie dotyczy ponad 37 tysięcy przewoźników z busami.

Nie będzie długich zestawów ciężarowych na drogach Holandii

Holenderskie zestawy zwane Super EcoCombi (SEC), o długości 32 m, nie będą mogły poruszać się po drogach publicznych w Holandii.

Przewoźnicy mogą się już rejestrować w systemie e-TOLL

Ministerstwo Finansów uruchomiło rejestrację w systemie e-TOLL oraz Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta.

Norma emisji spalin Euro VII od kiedy i dlaczego?

Przyszła norma emisji spalin Euro VII sprawi, że ciężarówki z silnikiem Diesla staną się jeszcze droższe. Naukowcy po raz pierwszy próbowali oszacować koszty produkcji.

Karty paliwowe Eurowag. Wygodne rozliczenia na stacjach benzynowych i nie tylko

Karty paliwowe to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędności. W jaki sposób pomogą w prowadzeniu firmy?

IAA Commercial Vehicles 2022 w Hanowerze jest już ustalona data imprezy

Największe dla branży pojazdów użytkowych targi w Hanowerze powracają z formują tradycyjnej wystawy.

Volkswagen rekrutuje do klas patronackich. Od 17 maja zapisy

Już od 17 maja, wszyscy zainteresowani absolwenci szkół podstawowych będą mogli składać wnioski o przyjęcie do jednej z branżowych klas prowadzonych pod patronatem Volkswagen Poznań.

PACCAR Financial Europe obchodzi 20-lecie istnienia

W ciągu tych dwóch dziesięcioleci organizacja stała się wiodącą firmą finansującą ciężarówki DAF w Europie zarówno dla klientów, jak i dla dealerów.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL