MAN QuickStop na YouTube - kolejna wielka premiera już dziś

MAN QuickStop

W dniu 11 lutego 2021 r. firma MAN Truck & Bus zaprezentuje dwie premiery jednocześnie, ujawniając kolejne wiadomości dotyczące nowej generacji ciężarówek MAN Truck.

 

Dokładnie rok temu odbyła się światowa premiera samochodów ciężarowych MAN nowej generacji i premiera serii filmów MAN QuickStop. Po roku przyszła pora na kolejne nowości. Co dziś pokaże MAN Truck & Bus na YouTube? Może specjalną wersję flagowego modelu MAN TGX?

Gospodarzem serialu będzie aktor i komik John Friedman, który zasłynął z roli Erkana w duecie komediowym "Erkan and Stefan". Razem z nim będą goście - pracownicy MAN oraz współpracownicy z firm partnerskich mający swój wkład w rozwój pojazdów. Będą dostarczać interesujących informacji "zza kulis" i odpowiadać na pytania grupy online. Ważną rolę w programie odegrają również klienci, którzy użytkują ciężarówki i autobusy MAN w codziennej pracy.

Zobaczmy to wspólnie 11 lutego 2021 r. godzina 16: https://www.youtube.com/user/mantrucksandbuses

Dzięki licznej publiczności, zwłaszcza wśród tych, którzy prowadzą pojazdy użytkowe, YouTube stał się idealną platformą dla MAN do prezentowania swoich produktów i usług w sposób informacyjny i zabawny. Dlatego właśnie ten kanał zostanie po raz pierwszy wykorzystany do zaprezentowania nowego produktu - dokładnie rok po tym, jak MAN zaprezentował światu nową generację ciężarówek - czytamy w komunikacie producenta MAN Truck & Bus.

Przeczytaj też:
MAN eTGM w służbie poczty

Grupa Posten Norge wprowadziła do użytku pierwszą 26-tonową w pełni elektryczną ciężarówkę - MAN eTGM.

 

Nowy MAN TGX rok po premierze

Warto odnotować tę datę, gdyż dokładnie rok temu nic jeszcze nie wskazywało, że miniony rok okaże sie tak trudnym dla branży producentów samochodów ciężarowych.

 

MAN TGX Individual Lion S - co nowego w nowej ekskluzywnej wersji (video)

MAN TGX Individual Lion S to ekskluzywny topowy model nowej generacji MAN Truck.

 

MAN Truck Bus dostarcza aktualizację oprogramowania dla samochodów ciężarowych przez internet

Aktualizację nowej usługi cyfrowej MAN Now można pobrać za pośrednictwem mobilnego Internetu - bez konieczności wizyty w warsztacie.

 

MAN TGX NG w barwach piłkarskich klubów - gratka dla fanów futbolu

MAN Truck & Bus wypuścił na rynek serię modeli ciężarówek MAN TGX NG dla fanów piłki nożnej.

 

Program wymiany starszych ciężarówek na nowe pod pewnymi warunkami

Niemiecki rząd federalny przyjął program wymiany starych samochodów ciężarowych na nowe, bardziej ekologiczne modele, ale nie tylko.

 

Rheinmetall - MAN otrzymał zamówienie na 1401 ciężarówek

Rząd Berlina przyznał kontrakt o wartości 543 mln euro spółce joint venture utworzonej przez Rheinmetall AG i MAN Truck & Bus.

 

Czy producentów ciężarówek czeka jeszcze długo spadek sprzedaży?

Według prognoz dopiero w 2023 r. można się spodziewać sprzedaży w Europie tylu ciężarówek, ile przed pandemią. MAN, Skania, Renault i Daimler dokonują rygorystycznych oszczędności, ale stawką są dziesiątki tysięcy miejsc pracy.

 

MAN Truck Bus wybrał firmę Heliox jako partnera w zakresie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych

Holenderski dostawca podpisał umowę ramową z MAN Truck & Bus SE.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL