Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, 1-3 kwietnia 2020

Tragi TSL Ptak Nadarzyn

Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

 

Ptak Warsaw Expo to największy obiekt organizujący targi i konferencje w Polsce. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym mają tu miejsce jedne z najważniejszych wydarzeń targowych o charakterze międzynarodowym.

Międzynarodowe Targi Transportu Spedycji i Logistyki to najistotniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone branży transportowej i skierowane do firm oraz profesjonalistów zainteresowanych rynkiem pojazdów, technologii oraz usług związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i spedycją.
Do udziału w targach zaproszone są wszystkie podmioty działające w obszarze tematu wydarzenia, pragnące zaprezentować nowości w swojej ofercie oraz te osoby, które w roli odwiedzających, nastawione są na zapoznanie się z innowacjami rynkowymi w sektorze transportowym.

Ważnym elementem targów branżowych jest platforma Hosted Buyers umożliwiająca spotkania B2B i nawiązanie nowych relacji biznesowych. Szczegóły pozwalające na wykorzystanie tego narzędzia znajdują się na stronie: https://mttsl.pl/hosted-buyers/

Salon Warehouse

W trakcie MT TSL nastąpi premierowa edycja salonu logistyki magazynowej i wyposażenia hurtowni - Salon Warehouse. Jest to najobszerniejszy tematycznie punkt programu targów, to właśnie tutaj skupi się międzynarodowe środowisko profesjonalistów związanych z branżą magazynową i hurtowni. Udział w Salonie Warehouse to idealna okazja do promocji całego szeregu produktów i usług szerokiemu gronu potencjalnych kontrahentów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.

Pomysł organizatora targów na prezentację bogatego zakresu tematycznego Salonu Warehouse jest przejrzysty. Powstanie jedenaście stref, dzięki czemu dotarcie do interesującego nas obszaru będzie niezwykle intuicyjne. Odwiedzający będą mogli poznać elementy następujących obszarów: powierzchnie magazynowe, systemy składowania i magazynowania, propozycje oświetlenia, usługi outsourcingowe, pomocnicze urządzenia magazynowe, oprogramowanie i systemy IT, materiały służące do budowy magazynów, recycling, dropshipping, środki transportu i strefa inwestora.
Na pozostałej powierzchni targowej nie będzie brakować interesujących sektorów. Nasi wystawcy przedstawią szczegółowe rozwiązania w zakresie produktów oraz usług podzielone na takie grupy tematyczne jak: ciągniki siodłowe, naczepy/przyczepy, akcesoria, zabudowy, stacje paliw, wyposażenie warsztatowe, wyposażenie magazynowe, operatorzy logistyczni, wózki widłowe, transport wodny/lotniczy/kolejowy.

Targi MT TSL to miejsce gdzie spotyka się biznes, kultura i nauka, to okazja do pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków. W trakcie Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki będzie mieć miejsce równoległe wydarzenie o nazwie Warsaw Bus, czyli Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego.

-----------------------------

Wraz z pojawieniem się w naszym kraju pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem, Zarząd Ptak Warsaw Expo, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, postanowił zmodyfikować kalendarz imprez targowych w 2020 roku.

Wszelkie zmiany nastąpiły w wyniku konsultacji z branżami, a także przedstawicielami wojewódzkich władz sanitarnych.

W przypadku imprez biletowanych, zakupione bilety będą automatycznie obowiązywać w nowych datach.
W związku z powyższym zmianie uległ termin targów Warsaw MT TSL - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki z dni 1-3 kwietnia 2020 na nową datę 23-25 czerwca 2020 roku.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL