Tragi TSL Ptak Nadarzyn

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, 1-3 kwietnia 2020

Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

 

Ptak Warsaw Expo to największy obiekt organizujący targi i konferencje w Polsce. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym mają tu miejsce jedne z najważniejszych wydarzeń targowych o charakterze międzynarodowym.

Międzynarodowe Targi Transportu Spedycji i Logistyki to najistotniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone branży transportowej i skierowane do firm oraz profesjonalistów zainteresowanych rynkiem pojazdów, technologii oraz usług związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i spedycją.
Do udziału w targach zaproszone są wszystkie podmioty działające w obszarze tematu wydarzenia, pragnące zaprezentować nowości w swojej ofercie oraz te osoby, które w roli odwiedzających, nastawione są na zapoznanie się z innowacjami rynkowymi w sektorze transportowym.

Ważnym elementem targów branżowych jest platforma Hosted Buyers umożliwiająca spotkania B2B i nawiązanie nowych relacji biznesowych. Szczegóły pozwalające na wykorzystanie tego narzędzia znajdują się na stronie: https://mttsl.pl/hosted-buyers/

Salon Warehouse

W trakcie MT TSL nastąpi premierowa edycja salonu logistyki magazynowej i wyposażenia hurtowni - Salon Warehouse. Jest to najobszerniejszy tematycznie punkt programu targów, to właśnie tutaj skupi się międzynarodowe środowisko profesjonalistów związanych z branżą magazynową i hurtowni. Udział w Salonie Warehouse to idealna okazja do promocji całego szeregu produktów i usług szerokiemu gronu potencjalnych kontrahentów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.

Pomysł organizatora targów na prezentację bogatego zakresu tematycznego Salonu Warehouse jest przejrzysty. Powstanie jedenaście stref, dzięki czemu dotarcie do interesującego nas obszaru będzie niezwykle intuicyjne. Odwiedzający będą mogli poznać elementy następujących obszarów: powierzchnie magazynowe, systemy składowania i magazynowania, propozycje oświetlenia, usługi outsourcingowe, pomocnicze urządzenia magazynowe, oprogramowanie i systemy IT, materiały służące do budowy magazynów, recycling, dropshipping, środki transportu i strefa inwestora.
Na pozostałej powierzchni targowej nie będzie brakować interesujących sektorów. Nasi wystawcy przedstawią szczegółowe rozwiązania w zakresie produktów oraz usług podzielone na takie grupy tematyczne jak: ciągniki siodłowe, naczepy/przyczepy, akcesoria, zabudowy, stacje paliw, wyposażenie warsztatowe, wyposażenie magazynowe, operatorzy logistyczni, wózki widłowe, transport wodny/lotniczy/kolejowy.

Targi MT TSL to miejsce gdzie spotyka się biznes, kultura i nauka, to okazja do pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków. W trakcie Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki będzie mieć miejsce równoległe wydarzenie o nazwie Warsaw Bus, czyli Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego.

-----------------------------

Wraz z pojawieniem się w naszym kraju pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem, Zarząd Ptak Warsaw Expo, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, postanowił zmodyfikować kalendarz imprez targowych w 2020 roku.

Wszelkie zmiany nastąpiły w wyniku konsultacji z branżami, a także przedstawicielami wojewódzkich władz sanitarnych.

W przypadku imprez biletowanych, zakupione bilety będą automatycznie obowiązywać w nowych datach.
W związku z powyższym zmianie uległ termin targów Warsaw MT TSL - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki z dni 1-3 kwietnia 2020 na nową datę 23-25 czerwca 2020 roku.

 

Przeczytaj też:
Od pierwszego maja DAF tylko w kolorze złotym Oszczędności w produkcji w fabryce samochodów ciężarowych w Eindhoven, mają rozładować emocje w domach.
Spółka DAF Trucks Polska wybrała najlepszych dealerów roku Tytuł najlepszego dealera przyznano zespołowi ESA Trucks Polska (filia Godzieszów).
IVECO S-WAY Fuel Hero - heros oszczędności W dzisiejszych czasach możliwość uzyskania i redukcji kosztów prowadzenia działalności transportowej może być czynnikiem decydującym nie tylko o uzyskaniu przewagi nad konkurencją, ale także o rentowności całego przedsięwzięcia.
Mercedes-Benz z największą sprzedażą w lutym W lutym 2023r. zarejestrowano 2784 nowe pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, tj. więcej niż przed rokiem (+16,2%) i więcej o 9,2% niż w styczniu br.
Nowa stacja Mercedes-Benz w Będzieszynie Północny region Polski zyskał nową, dedykowaną pojazdom ciężarowym Mercedes-Benz placówkę Grupy Wróbel.
Podsumowanie roku 2022 w MAN Truck & Bus Polska Rok 2022 dla MAN Truck & Bus był rokiem pełnym wyzwań. W wyniku działań wojennych i po agresji Rosji w Ukrainie koncern stracił dwie z trzech fabryk produkujących komponenty do samochodów ciężarowych.
Nowy rok w branży pojazdów użytkowych W całej grupie nowych samochodów ciężarowych pow. 3,5 t w styczniu 2023 r. zarejestrowano 2486 szt. To rezultat o 233 szt. wyższy niż w tym samym miesiącu przed rokiem (+10,3% r/r) i jednocześnie najwyższy wynik dla analogicznego miesiąca w całej historii notowań.
LOG Polska rozbudowuje flotę o kolejne samochody ciężarowe IVECO W pierwszych dniach stycznia br. firma LOG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy odebrała 20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY, pierwszą partię z zamówionych 100 sztuk.
Niezwykła aukcja Wielton dla WOŚP Z okazji 31. finału WOŚP Grupa Wielton przygotowała aukcję, której zwycięzca będzie mógł zwiedzić infrastrukturę Działu Badawczo-Rozwojowego w Wieluniu, od kuchni zobaczyć jak wygląda proces całopojazdowego badania prototypów.