Wakacyjny Konkurs FOTO 4Trucks 2019

Wakacyjny Konkurs FOTO 4Trucks.pl - ósma edycja

Witamy w ósmej edycji Wakacyjnego Konkursu FOTO 4Trucks.pl 

 

Tradycyjnie namawiamy Was do uwieczniania różnych pięknych chwil związanych z Wasza pracą kierowcy lub tematyka ogólnie pojętego transportu drogowego. W konkursie mogą wziąć udział nie tylko kierowcy ciężarówek, ale również miłośnicy samochodów ciężarowych. W konkursie będą brały udział zdjęcia wykonane i nadesłane w okresie od 22 czerwca do 30 września 2019 r. W tym roku naszym sponsorem jest hurtownia części zamiennych i akcesoriów do samochodów ciężarowych i naczep EUROPART Polska!

Poniżej przedstawiamy zasady Wakacyjnego Konkursu FOTO i nagrody 8. edycji:

1) Gdzie wysyłać zdjęcia:
Zdjęcia, które prześlecie, na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wysłanie wiadomości na nasz fejsbukowy fanpage, będziemy prezentować na profilu fb: https://www.facebook.com/4truckspl/ , tam też założymy album ze zdjęciami i będziecie mogli głosować na najładniejsze z nich. Wasze głosy będą bardzo potrzebne, gdyż w jednej z kategorii nagrodę, za najładniejsze zdjęcie, przyznajecie Wy!
2) Na jakie zdjęcia czekamy:
Poprosimy o nadsyłanie zdjęć wyłącznie WASZEGO AUTORSTWA. Fotografie wykonane od 22 czerwca do 30 września 2019 roku (sprawdzamy daty wykonania zdjęć). Zdjęcia najlepiej w formacie JPG.
3)Tematyka zdjęć:
Tematem przewodnim jest szeroko pojęty transport kołowy. Ładne widoczki również mile widziane, ale na zdjęciu musi być przynajmniej fragment ciężarówki, autobusu, naczepy... Prosimy podpisujcie zdjęcia. Mile widziany opis z miejsca podróży. Opisy zamieścimy pod każdym zdjęciem, na pewno zwiększy to atrakcyjność prezentacji. Nie ma limitu nadsyłanych zdjęć przez jednego uczestnika, jednak prosimy nie przysyłajcie 3 ujęć tej samej scenerii w różnych ustawieniach aparatu. Z podobnych zdjęć będziemy wybierać i wstawiać jedno najbardziej udane. 
4) Zasady oceniania prac i nagrody:
- za 1. miejsce - zwycięzca otrzyma klucz przekładniowy i kurtkę softshell - zwycięzcę wybiera sponsor - EUROPART Polska;
- za 2. miejsce - uczestnik otrzyma zestaw kluczy płaskooczkowych i bluzę Truck Race Approved - ocenia redakcja 4Trucks.pl;
- za 3. miejsce - uczestnik otrzyma lampę warsztatową LED i bluzę Truck Race Approved - ocenia publiczność dodając lajki pod wybranym zdjęciem;
- Dziesięć kolejnych miejsc nagrodzimy zestawami chemii motoryzacyjnej (spray do czyszczenia kokpitu, silikon spray, spray multi-7) - ocenia redakcja 4Trucks.pl.
5) RODO: Uczestnicy konkursu biorą w nim udział dobrowolnie i wyrażają zgodę na publikację ich zdjęć z podpisem. Po zakończeniu konkursu, wystawimy listę zwycięzców. Osoby nagrodzone zostaną przez nas dodatkowo powiadomione e-mailem o wygranej i prośbie przesłania adresu do wysyłki. Dane które nam udostępniacie posłużą wyłącznie do celów konkursowych i rozesłania nagród.

Aparaty w dłoń!