ZMIANY W TRANSPORCIE – 2019 r.

KOBEN kancelaria transportowa

Ważne dla właścicieli firm transportowych, spedycyjnych posiadających własny transport.

 

W imieniu Kancelarii Transportowej KOBEN zapraszamy na bezpłatną konferencję ZMIANY W TRANSPORCIE – 2019 r. organizowaną podczas Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX.

Konferencja odbędzie się 16 kwietnia 2019 roku, w godzinach: 9:00 – 16:00. w Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu (Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec).

Dlaczego warto i program konferencji

- aktualne zmiany w prawie transportowym w obszarze transportu drogowego w szerokim tego słowa znaczeniu (transport osób i rzeczy).
- dyskusja z uczestnikami i prelegentami (służby kontrolne odpowiedzą na Twoje pytania!),
- pozyskanie wartościowych kontaktów, będzie można również podzielić się własnymi doświadczeniami, co może stanowić podstawę do wypracowania rozwiązań służących poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa w samym przedsiębiorstwie.
- uzyskanie bezpłatnej porady od specjalistów, praktyków, którzy pomogą w problematycznych kwestiach związanych z transportem drogowym i prowadzeniem firmy transportowej czy spedycyjnej.

Podczas konferencji, prelekcję edukacyjne zostaną przeprowadzone przez służby kontrolne m.in.
- Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Katowicach "Najnowocześniejsza w Polsce mobilna linia diagnostyczna. Możliwości kontrolne i pierwsze efekty jej wykorzystania podczas kontroli drogowych prowadzonych przez Inspekcję Transportu Drogowego".
- Izba Administracji Skarbowej w Katowicach "SENT – nowe przepisy dotyczące monitorowania przewozu towarów",
- Izba Administracji Skarbowej "Najnowocześniejsza w Polsce mobilna linia diagnostyczna. Możliwości kontrolne i pierwsze efekty jej wykorzystania podczas kontroli drogowych prowadzonych przez Inspekcję Transportu Drogowego";
- Izba Administracji Skarbowej "Twój e-PIT od 2019 roku".
- Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Sosnowcu "Prościej i taniej e-akta – skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych oraz elektronizacja".
- Pani Iwona Kasprzyk-Sowa "Pakiet Mobilności w nowej kadencji Parlamentu Europejskiego czyli jakie zmiany czekają przewoźników w przepisach dotyczących czasu pracy kierowców, kabotażu oraz pracowników delegowanych z uwzględnieniem konsekwencji Brexitu".
- Kancelaria Transportowa KOBEN "Jak skutecznie uchronić się przed utratą dobrej reputacji?"
- Kancelaria Transportowa KOBEN "Możliwość odstąpienia od nałożenia kary w świetle ustawy o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów".

Bezpłatnej rejestracji można dokonać klikając w link: http://koben.pl/transportex/

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL