Nowy Mercedes Actros polska premiera

Polska premiera Nowego Mercedesa Actrosa już w ten weekend

Od 28 marca 2019 roku w Poznaniu odbędą się targi Motor Show.

 

Podczas tej imprezy swoją oficjalną premierę będzie miał flagowy model marki Mercedes-Benz Trucks – Nowy Mercedes-Benz Actros.

Nowy Mercedes-Benz Actros

Nowy Actros to seryjna cięrówka wyposażona w ponad 60 pionierskich innowacji, których celem jest wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie koszty eksploatacji oraz zapewnienie jak najlepszego komfortu pracy dla kierowcy. Spośród wszystkich zastosowanych nowych rozwiązań w Nowym Actrosie najbardziej atrakcyjne są systemy takie jak Active Drive Assist (jazda częściowo autonomiczna – 2 stopnia), MirrorCam (pierwszy seryjnie produkowany pojazd z zastąpionymi lusterkami zewnętrznymi systemem kamer), Active Brake Assist 5 (asystent hamowania awaryjnego nowej generacji), kokpit multimedialny i ulepszony system Predictive Powertrain Control (przewidujący tempomat topograficzny). Ten niesamowity pojazd będzie możliwy do obejrzenia na stoisku spod znaku Gwiazdy podczas tegorocznych targów Motor Show w Poznaniu.

W pełni poznać nowego Mercedesa Actrosa

Mercedes-Benz Trucks Polska stworzył aplikację mobilnej wirtualnej rzeczywistości (WebVR), która w nowoczesny oraz przystępny sposób przedstawia zalety pojazdu. Wirtualna wycieczka po Nowym Actrosie dostępna będzie również w czasie trwania targów na stoisku Mercedes-Benz.

Targi Motor Show, zwane Małą Genewą odbędą się w terminie 28-31 marca 2019 r. oraz składać się będą z czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz samochodów ciężarowych.
Przeczytaj też:
Na pierwszy ogień - Mercedes-Benz Trucks EWT Automotive Serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz Trucks EWT Automotive w Jeżewie wspiera strażaków z lokalnych OSP.
Daimler Truck Polska – nowa nazwa w 2023 roku, ale nie tylko... W dniu 1 stycznia br. powstały dwie osobne spółki: Daimler Truck odpowiadająca za pojazdy ciężarowe i autobusy oraz Mercedes-Benz prowadząca działalność w zakresie samochodów osobowych i dostawczych.
Misja kierowca zawodowy - ZMPD i Mercedes-Benz Trucks Polska w szkołach branżowych We współpracy z największą organizacją branżową, czyli Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, firma Mercedes-Benz Trucks Polska przeprowadziła już wiele akcji wspierających szkoły zawodowe przekazując jako pomoce naukowe silniki i skrzynie biegów Actrosa 11 placówkom edukacyjnym w całej Polsce.
Nowy serwis w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska w Słubicach W przygranicznych Słubicach ruch ciężarowy jest bardzo duży – to zatem doskonałe miejsce dla kolejnej autoryzowanej placówki serwisowej w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska.
Mercedes-Benz Econic z zabudową betonomieszarki w Bosta-Beton Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych Bosta-Beton Sp. z o.o., wieloletni klient marki Mercedes-Benz Trucks, uznało, że właśnie ten model, oprócz użytkowanych w firmie Arocsów, również sprawdzi się w jej codziennej działalności.
Rozpoczyna się seryjna produkcja elektrycznej ciężarówki Mercedes-Benz dla służb komunalnych Daimler Truck uruchamia seryjną produkcję samochodu ciężarowego Mercedes-Benz eEconic, przeznaczonego do eksploatacji miejskiej w zastosowaniach komunalnych.
Nowe Actrosy L w Kuźnia Trans Pięćdziesiąt Mercedes-Benz Actros L 1845 zasili flotę firmy Kuźnia Trans z Mikołowa.
Ciężarowy Mercedes-Benz z nagrodami w ośmiu kategoriach W plebiscycie ETM Awards 2022 samochody ciężarowe, autobusy i usługi Daimler Truck AG zdobyły pierwsze miejsca w ośmiu kategoriach. Wymieniamy najciekawsze z nich.
Zelektryfikowana zabudowa bramowa PALFINGER współpracująca z eActrosem i eWorX firmy ZF Na tegorocznych targach IFAT, na stoisku Mercedes-Benz Trucks można zapoznać się z tym wielofunkcyjnym urządzeniem prezentowanym w eActrosie z zabudową bramową PS T 18 firmy PALFINGER.