Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki w Nadarzynie już za dwa dni

MAN Truck & Bus Polska - Targi Nadarzyn Ptak

13-15 marca 2019 - Ptak Warsaw Expo

 

W Ptak Warsaw Expo wystawcy zaprezentują najnowsze modele ciągników, naczep, pojazdów użytkowych, rozwiązań z zakresu transportu intermodalnego, logistyki, spedycji, bezpieczeństwa i kontroli w transporcie. Nie zabraknie systemów telematycznych, transportu intermodalnego, usług dla transportu, branżowych ofert pracy. W tym roku nowością będą stoiska z wyposażeniem magazynowym (wózki widłowe, systemy pakowania) oraz prezentacje najkorzystniejszych ofert kart paliwowych.
Tysiące profesjonalistów zapowiedziało obecność na targach MTTSL. Uczestnicy chcą poznać ofertę wystawców, rozwinąć własną działalność i poznać specyfikę spedycji transportowej. Gośćmi Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki są najczęściej importerzy, eksporterzy, producenci, dystrybutorzy szukający rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych, właściciele taboru transportowego, centrów logistycznych, hal i magazynów, przedstawiciele firm kurierskich, inwestorzy, dyrektorzy firm transportowych, przewoźnicy, a także studenci wyższych szkół branżowych oraz pracownicy firm logistycznych.

Przyszłość branży transportowej

Podczas specjalnych konferencji eksperci branżowi będą dyskutować o wyzwaniach, jakie czekają branżę w najbliższych latach. Mega trendy w transporcie drogowym, rozwój systemu poboru opłat, badanie pojazdów autonomicznych, elektromobilność, bariery związane z wprowadzeniem Stref Czystego Transportu i najnowsze informacje z zakresie zmian opodatkowania polskich przedsiębiorców podatkiem VAT w Europie. Odwiedzający targi MTTSL powinni przygotować się na solidną porcję wiedzy z zakresu transportu i logistyki. Jednocześnie w Ptak Warsaw Expo wystartuje czwarta odsłona targów Warsaw Bus 2019, które są okazją do spotkań dla czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym. Goście będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą
autobusów niskopodłogowych, autokarów turystycznych i firmowych, systemów biletowych, infrastruktury przystankowej, paliw, smarów i płynów eksploatacyjnych oraz systemów informatycznych.

Premiery MAN Truck & Bus

Na targach nie zabraknie również ciekawych wydarzeń premierowych. Na swoje stoisko zaprasza MAN Truck & Bus Polska. Najważniejszym punktem będzie przekazanie pierwszych w Polsce autobusów Neoplan Skyliner dla firmy FlixBus. W tym wydarzeniu osobiście weźmie udział prezes MAN Truck & Bus Polska, Marc Martinez. Ponadto na stoisku MAN Truck & Bus Polska (F26) zobaczymy dwie polskie premiery: autobus miejski MAN Lion's City z nowej generacji minibus MAN TGE Intercity.

 

Przeczytaj też:
Dezynfekcja kabin pojazdów możliwa metodą UV. Chińczycy odkażają w ten sposób autobusy

Chińczycy opracowali metodę na szybką dezynfekcję pojazdów. W Chinach wykorzystuje się to przede wszystkim do dezynfekcji kabin autobusów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłości w ten właśnie sposób można było odkażać również wnętrza naczep i kabiny ciężarówek.

 

Branża magazynowa wobec kryzysu epidemii. Rokowania są pozytywne

W przeciwieństwie do branży automotive rynek magazynowy nadal się rozwija.

 

Środowisko transportowców niezadowolone z działań Rządu. ZMPD z gotowym pakietem zmian

Przygotowany przez Rząd pakiet antykryzysowy mający wspomóc biznes w walce ze skutkami pandemii koronawirusa nie tylko nie zadowala przedsiębiorców z branży międzynarodowego transportu drogowego, lecz pokazuje totalny brak zrozumienia sytuacji przez rządzących.

 

Niemcy zezwalają na dłuższą jazdę ciężarówek

Wczoraj niemiecki minister transportu zdecydował, że do 17 kwietnia będzie wydłużony czas pracy kierowców.

 

Nowy MAN TGX - filmowe ciekawostki Rynek pojazdów użytkowych w Europie. Którym rynkiem jest Polska?

Nowe samochody użytkowe.

Nowe ciężarówki MAN - odkrywamy kulisy kampanii reklamowej SimplyMyTruck (video)

Agencja reklamowa Jung von Matt / Saga opracowała kampanię reklamową nowej generacji ciężarówek MAN Truck & Bus.

 

Czy zawodowy kierowca mógł się tak zachować? (video)

Jeden z internautów zamieścił na youtube film, w którym widać, że kierowca Flixbusa uporczywie pozostaje na lewym pasie ruchu blokując karetkę pogotowia.

 

Czy nowy MAN TGX będzie najtańszą ciężarówką na rynku?

Najbardziej tajemniczy skrót ostatniej dekady NTG został wreszcie odszyfrowany.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL