Flotowe Trendy 2019 - konferencja

Flotowe Trendy 2019 Konferencja

Flotow Trendy w zmienionej formule.

 

Już 10 kwietnia br. ponad 1000 flotowych decydentów spotka się na kolejnych FLOTOWYCH TRENDACH. Od pięciu konferencje są wyjątkową, doskonałą okazją uzyskiwania wartościowych informacji na temat flotowych rozwiązań oraz tendencji i zmian występujących na tym rynku.

Branża flotowa to niekwestionowany lider rynku motoryzacyjnego w Polsce. Jej rozwój jest imponujący - w równie szybkim tempie firmy kupują nowe modele samochodów, jak i wdrażają nowoczesne narzędzia ze sfery zarządzania czy finansowania flot. Nie zawsze mamy możliwości, by za tymi zmianami nadążyć. Znakomitą okazją do tego, by zaktualizować flotową wiedzę i poznać kierunki rozwoju flotowego rynku będzie organizowana przez redakcję magazynu EuroFlota bezpłatna branżowa konferencja targowo-networkingowa FLOTOWE TRENDY 2019.

Wskażemy na niej i omówimy ważne trendy, które już jutro mogą bezpośrednio wpływać na konstrukcję i zasady funkcjonowania floty samochodowej w firmie, jak i takie, które pośrednio będą oddziaływać na jej kondycję. Jest to również idealne miejsce do zapoznania się z flotowymi nowościami oraz nawiązania nowych branżowych kontaktów, dzięki którym możemy wiele zyskać w sferze zawodowej i biznesowej. Tu także poznamy i zasięgniemy opinii, czy też uzyskamy poradę znakomitych praktyków i ekspertów w interesujących nas kwestiach. FLOTOWE TRENDY to po prostu miejsce, gdzie powinien być każdy, kto bezpośrednio lub pośrednio podejmuje decyzje dotyczące floty samochodowej lub koordynuje procesy związane z pozyskaniem i użytkowaniem firmowych aut.

FLOTOWE TRENDY 2019

Poprowadzą najlepsi eksperci (przedstawiciele firm z ważnych branżowych sektorów), którzy wskażą na kierunki rozwoju rynku flotowego, produktów, usług oraz funkcjonowania flot samochodowych w firmach, m.in. w następujących obszarach tematycznych:
• Branża motoryzacyjna i branża flotowa - jaka jest dziś i jak wyglądają perspektywy i kierunki rozwoju.
• Nowoczesne i praktyczne formy wsparcia efektywności firmowej floty oraz procesów zarządczych - możliwości i perspektywy.
• Finansujemy ekoflotę - możliwości i bariery.
• Telematyka we flotach osobowych i użytkowych dziś i jutro.
• Kluczowe trendy na rynku motoryzacyjnym w obszarze mobilności.
• Modele serwisowania floty – kierunki wyboru dla flot osobowych i użytkowych. 
• Efektywność ubezpieczeniowa we flotach osobowych i towarowo-dostawczych - co w bliższej i dalszej przyszłości może realnie wpłynąć na wysokości składek.
• Karty paliwowe, paliwa i opłaty drogowe 2019.
• Perspektywy w finansowaniu flot – zmiany i nowe propozycje.
• Zarządzanie podatkowe flotą samochodową w 2019 r.
• Elektromobilność – teraźniejszość i perspektywa w polskich flotach.
• Trendy na rynku pojazdów LPG, CNG i LNG.
• Kierunek bezpieczna flota.
• Mobilność, telematyka i inne przyczyny zmian flotowej rzeczywistości.
• Alternatywne napędy we flotach osobowych i towarowo-dostawczych - teraźniejszość, przyszłość, perspektywy.
• Trendy w procesach zarządzania flotą osobową i użytkową.

Zmieniona formuła konferencji

W roku 2019 FLOTOWE TRENDY zostały przygotowane w nieco innej niż w latach poprzednich formule. Tym razem zamiast dotychczasowych trzech odsłon będzie to wydarzenie jednodniowe. 10 kwietnia 2019 r. spotkamy się w tradycyjnym już dla tej targowo-networkingowej konferencji miejscu, czyli w Sangate Hotel Airport w Warszawie, gdzie w dwóch salach wykładowych przeprowadzonych zostanie kilkanaście specjalistycznych prelekcji, a na ponad 2 tysiącach metrów powierzchni wystawienniczej zaprezentujemy najnowsze modele aut wykorzystywanych przez floty firmowe, alternatywne napędy oraz rozwiązania ekologiczne. Wystawcy przedstawią ponadto m.in. nowe rozwiązania w dziedzinie finansowania samochodów firmowych, flotowej telematyki, ubezpieczeń oraz usług wspomagających floty i firmową mobilność.
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc warto pośpieszyć się ze zgłoszeniem swojego udziału w tym szczególnym, branżowym wydarzeniu.
Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy udostępniamy na stronie www.flotowetrendy.pl

Przeczytaj też:
Dostawcze Mercedesy mogą liczyć na wsparcie serwisów

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów.

 

Powstała nowa stacja LNG. Na miejscu parking dla ciężarówek i węzeł sanitarny

W dniu 27 lutego 2020 r. w Krzywej odbyło się uroczyste otwarcie stacji tankowania skroplonego gazu ziemnego (LNG).

 

Samochody dostawcze ciągną leasing w górę

W 2019 roku finansowanie pojazdów przez firmy leasingowe zmniejszyło się o prawie 10 proc. r/r.

 

Elektryczny dostawczy Volkswagen już w latach siedemdziesiątych

Volkswagen Samochody Dostawcze pokaże elektrycznego VW Ogórka.

 

Nowe samochody dostawcze i ciężarowe - kto liderem w styczniu?

W styczniu 2020 r. zarejestrowano 1539 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to mniej o 26,7% niż rok wcześniej i mniej o 13,3 % niż w grudniu 2019 r.

 

Elektryczne MAN-y zakupione przez No Limit

W dniu 05 lutego 2020 w Centrum Nowej Mobilności na warszawskim Powiślu firma No Limit zaprezentowała nowe samochody dostawcze MAN TGE z napędem elektrycznym.

 

Elektryczny Solaris w nowej odsłonie

Jak informuje spółka Solaris Bus & Coach jeszcze w tym roku pojawi się nowy autobus elektryczny.

Ciężarówki LNG w Holandii taniej

W Holandii ogłoszono nowy program obniżki cen dla skroplonego gazu ziemnego (LNG).

 

Volkswagen Transporter 6.1 - ceny nowego modelu

Volkswagen Transporter, jeden z najbardziej legendarnych samochodów dostawczych na świecie, obchodzi w tym roku swe 70 urodziny.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL