Flotowe Trendy 2019 - konferencja

Flotowe Trendy 2019 Konferencja

Flotow Trendy w zmienionej formule.

 

Już 10 kwietnia br. ponad 1000 flotowych decydentów spotka się na kolejnych FLOTOWYCH TRENDACH. Od pięciu konferencje są wyjątkową, doskonałą okazją uzyskiwania wartościowych informacji na temat flotowych rozwiązań oraz tendencji i zmian występujących na tym rynku.

Branża flotowa to niekwestionowany lider rynku motoryzacyjnego w Polsce. Jej rozwój jest imponujący - w równie szybkim tempie firmy kupują nowe modele samochodów, jak i wdrażają nowoczesne narzędzia ze sfery zarządzania czy finansowania flot. Nie zawsze mamy możliwości, by za tymi zmianami nadążyć. Znakomitą okazją do tego, by zaktualizować flotową wiedzę i poznać kierunki rozwoju flotowego rynku będzie organizowana przez redakcję magazynu EuroFlota bezpłatna branżowa konferencja targowo-networkingowa FLOTOWE TRENDY 2019.

Wskażemy na niej i omówimy ważne trendy, które już jutro mogą bezpośrednio wpływać na konstrukcję i zasady funkcjonowania floty samochodowej w firmie, jak i takie, które pośrednio będą oddziaływać na jej kondycję. Jest to również idealne miejsce do zapoznania się z flotowymi nowościami oraz nawiązania nowych branżowych kontaktów, dzięki którym możemy wiele zyskać w sferze zawodowej i biznesowej. Tu także poznamy i zasięgniemy opinii, czy też uzyskamy poradę znakomitych praktyków i ekspertów w interesujących nas kwestiach. FLOTOWE TRENDY to po prostu miejsce, gdzie powinien być każdy, kto bezpośrednio lub pośrednio podejmuje decyzje dotyczące floty samochodowej lub koordynuje procesy związane z pozyskaniem i użytkowaniem firmowych aut.

FLOTOWE TRENDY 2019

Poprowadzą najlepsi eksperci (przedstawiciele firm z ważnych branżowych sektorów), którzy wskażą na kierunki rozwoju rynku flotowego, produktów, usług oraz funkcjonowania flot samochodowych w firmach, m.in. w następujących obszarach tematycznych:
• Branża motoryzacyjna i branża flotowa - jaka jest dziś i jak wyglądają perspektywy i kierunki rozwoju.
• Nowoczesne i praktyczne formy wsparcia efektywności firmowej floty oraz procesów zarządczych - możliwości i perspektywy.
• Finansujemy ekoflotę - możliwości i bariery.
• Telematyka we flotach osobowych i użytkowych dziś i jutro.
• Kluczowe trendy na rynku motoryzacyjnym w obszarze mobilności.
• Modele serwisowania floty – kierunki wyboru dla flot osobowych i użytkowych. 
• Efektywność ubezpieczeniowa we flotach osobowych i towarowo-dostawczych - co w bliższej i dalszej przyszłości może realnie wpłynąć na wysokości składek.
• Karty paliwowe, paliwa i opłaty drogowe 2019.
• Perspektywy w finansowaniu flot – zmiany i nowe propozycje.
• Zarządzanie podatkowe flotą samochodową w 2019 r.
• Elektromobilność – teraźniejszość i perspektywa w polskich flotach.
• Trendy na rynku pojazdów LPG, CNG i LNG.
• Kierunek bezpieczna flota.
• Mobilność, telematyka i inne przyczyny zmian flotowej rzeczywistości.
• Alternatywne napędy we flotach osobowych i towarowo-dostawczych - teraźniejszość, przyszłość, perspektywy.
• Trendy w procesach zarządzania flotą osobową i użytkową.

Zmieniona formuła konferencji

W roku 2019 FLOTOWE TRENDY zostały przygotowane w nieco innej niż w latach poprzednich formule. Tym razem zamiast dotychczasowych trzech odsłon będzie to wydarzenie jednodniowe. 10 kwietnia 2019 r. spotkamy się w tradycyjnym już dla tej targowo-networkingowej konferencji miejscu, czyli w Sangate Hotel Airport w Warszawie, gdzie w dwóch salach wykładowych przeprowadzonych zostanie kilkanaście specjalistycznych prelekcji, a na ponad 2 tysiącach metrów powierzchni wystawienniczej zaprezentujemy najnowsze modele aut wykorzystywanych przez floty firmowe, alternatywne napędy oraz rozwiązania ekologiczne. Wystawcy przedstawią ponadto m.in. nowe rozwiązania w dziedzinie finansowania samochodów firmowych, flotowej telematyki, ubezpieczeń oraz usług wspomagających floty i firmową mobilność.
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc warto pośpieszyć się ze zgłoszeniem swojego udziału w tym szczególnym, branżowym wydarzeniu.
Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy udostępniamy na stronie www.flotowetrendy.pl

Przeczytaj też:
Nowy Citan i Renault Kangoo z tytułem International Van of the Year 2022

Nowy Mercedes-benz Citan zadebiutował na rynku w sierpniu 2021 – a już jesienią najmniejszy w rodzinie pojazdów dostawczych Mercedes-Benz odniósł pierwszy wielki sukces, zdobywając prestiżowe wyróżnienie International Van of the Year 2022.

RENAULT TRUCKS zaprzestaje sprzedaży średnich ciężarówek z silnikiem Diesla od 2022 roku

Renault Trucks Germany opublikowało komunikat, w którym informuje klientów, że zaprzestaje sprzedaży ciężarówek z silnikiem Diesla od 16 do 26 ton serii D i D Wide.

Amazon zamawia IVECO S-WAY CNG

IVECO dostarczyło już pierwsza partię 216 jednostek IVECO S-WAY CNG (na sprężony gaz ziemny), kolejne 848 jednostek zostanie dostarczone w połowie 2022 roku. Oznacza to, że całkowite zamówienie wynosi 1064 ciężarówek.

Leo Messi ogląda pierwszą ciężarówkę zasilaną wodorem, która wystartuje w Rajdzie Dakar

Organizatorzy legendarnego Rajdu Dakar planują, że impreza stanie się całkowicie zielona do 2030 r.

Elektryczna wywrotka pokona bez zasilania 200 km

Chiński producent Yutong, znany wielu jako producent autobusów, dziś specjalizuje się również w produkcji ciężkich elektrycznych ciężarówek.

CZYSTE CIĘŻARÓWKI MOGĄ WAŻYĆ DO 46 TON

W krajach Beneluksu – Belgii, Holandii i Luksemburgu – ciężarówki z alternatywnymi napędami będą mogły w ruchu transgranicznym ważyć 45 lub 46 ton.

Panele słoneczne na naczepach - TAK. Jednak czy sprawdzą się wszędzie?

Firma eNow ogłosiła zawarcie umowy z firmą XL Fleet Corp. na dostawy akumulatorów i systemów energoelektronicznych dla pierwszych 1000 sztuk nowych zelektryfikowanych naczep chłodniczych.

Z prawem jazdy kategorii B pojedziesz elektrycznym busem do 4,25 t

Na wczorajszym posiedzeniu Komisja do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych oraz Komisja Infrastruktury przegłosowały bardzo ważną dla branży zeroemisyjnej logistyki poprawkę do projektu nowelizacji Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Umożliwi ona kierowcom z prawem jazdy kategorii B prowadzenie dostawczych samochodów całkowicie elektrycznych o DMC do 4,25 tony.

Elektryczne autobusy nagrodzone na TRANSEXPO

Podczas tegorocznych, XV Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego Transexpo w Kielcach, Solaris zaprezentował trzy bezemisyjne pojazdy: bateryjne Urbino 9 LE electric i Urbino 15 LE electric, a także zasilane wodorem Urbino 12 hydrogen.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje