Snow Music Days w Inter Cars

Snow & Music Days 2018

Snow & Music Days 2018 to wyjątkowa inicjatywa Inter Cars, która ma na celu dostarczyć klientom dystrybutora emocji, wrażeń i fachowej wiedzy.

W gronie partnerów wydarzenia znaleźć można największych producentów części do samochodów. Teraz do tej listy dołączają kolejne marki.

Akcja Snow & Music Days 2018 trwać będzie aż do 18 listopada 2018 roku. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział będą mieli możliwość uczestnictwa w jednym z najważniejszych projektów branży aftermarket, który na długo wyznaczy nowe trendy i da rynkową przewagę jego uczestnikom.
W ramach finałowego wydarzenia dystrybutor zabierze swoich klientów na początku grudnia do włoskiego Bormio, gdzie wspólnie z dostawcami, spędzą wyjątkowy czas. Międzynarodowe środowisko, inspirujące rozmowy, a także możliwość szusowania po alpejskich stokach w zapierającej dech w piersiach, malowniczej scenerii Lobmardii, to tylko niektóre z atrakcji, jakich spodziewać się mogą uczestnicy przedsięwzięcia. Ponadto specjalnie dla klientów Inter Cars zostanie zorganizowany koncert mega gwiazdy, który będzie wspaniałym ukoronowaniem całego wyjazdu i doskonale wpisze się kulturę Apres-ski.
Należy podkreślić, że organizacja tak ogromnego eventu nie byłaby możliwa bez wsparcia partnerów. Dotychczas zaangażowane w przedsięwzięcie były firmy Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle oraz Febi. Teraz do tego grona dołączyły kolejne marki. Są to Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.
Tak silna obsada gwarantuje, że każdy, kto zdecyduje się w dniach 9-16 grudnia pojechać z Inter Cars do włoskiego Bormio, zapamięta ten wyjazd do końca i życia, a także zyska rynkową przewagę, która pozwoli mu wprowadzić biznes na zupełnie nowy poziom.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL