Volkswagen Samochody Użytkowe na Caravaning Summer Show

Volkswagen Samochody Użytkowe na Caravaning Summer Show

Podczas Caravaning Summer Show we Władysławowie będzie można podziwiać aż trzy modele marki Volkswagen Samochody Użytkowe oferowane z zabudową kamperową.

Już najmniejszy model dostępny jako minikamper, czyli Caddy Beach, daje pełną swobodę podróżowania i komfort spania na rozkładanym łóżku. T6 California Ocean to legendarny samochód, który od 30 lat jest ulubieńcem surferów i symbolem podróży pełnych wolności. Volkswagen Crafter kamper, czyli niemal dom na kółkach jest wyposażony nie tylko w komfortową sypialnię i kuchnię, ale również w łazienkę z toaletą.

Już w najbliższy weekend we Władysławowie odbędą się pierwsze w Polsce plenerowe Targi Karawaningowe, podczas których swoje produkty zaprezentują nie tylko producenci kamperów, ale także producenci przyczep kampingowych, namiotów, namiotów dachowych, domków mobilnych, a także sprzętu karawaningowego i kampingowego. Dla odwiedzających zaplanowano dwie strefy – "surfera", ze szkołą windsurfingu i kitesurfingu oraz "otwartą", w której zostaną zaprezentowane m.in. ekskluzywne łodzie motorowe, elektryczne hulajnogi oraz dmuchany katamaran.

Caddy Beach w standardzie oferuje duże i komfortowe łóżko oraz wiele praktycznych schowków. Do wyposażenia seryjnego należą zasłona kryjąca przedniej szyby oraz magnetyczne zasłony okien bocznych. Caddy Beach, w połączeniu z opcjonalnym pakietem Camping, można łatwo powiększyć do rozmiarów małego domku wakacyjnego za sprawą namiotu o wymiarach 2,3 x 2,9 m rozkładanego za tylną klapą. W skład pakietu „Camping” wchodzą również dwa składane krzesła, stolik i kratka wentylacyjna do zamontowania na drzwiach przesuwnych.

Volkswagen T6 California pojawił się na rynku w 1988 roku, jednak legenda Bullika trwa o wiele dłużej. Dzisiaj Volkswagen Samochody Użytkowe produkuje model California s na bazie Transportera szóstej generacji. Kilka tygodni temu California obchodziła jubileusz 30-lecia oraz świętowano wyprodukowanie jej stutysięcznego egzemplarza. Niemal od początku istnienia model ten zyskała pozycję najpopularniejszego auta rekreacyjnego na świecie. Niedawno Californię wyróżniono w Niemczech tytułem "Rekreacyjny Samochód Roku 2018". W sumie podczas 30 lat istnienia modelu California wyprodukowano 160 000 egzemplarzy tego auta.

Nowy kamper wielkości Craftera ma wysoki dach, przestrzeń sypialną i kabinę sanitarną. Mimo iż samochód jest dużo większy, widać wyraźne stylistyczne podobieństwo do obecnej Californii, skonstruowanej na bazie modelu T6. We wnętrzu utrzymanym w jasnych barwach zastosowano wiele praktycznych rozwiązań. Kabinę sanitarną, w której znajdują się prysznic i WC, przestrzeń kuchenną oraz znajdujące się z tyłu pomieszczenie sypialne zaprojektowano w funkcjonalny sposób, aby zapewniały maksymalną wygodę podczas bliższych i dalekich podróży.

Przeczytaj też:
Nadeszła era cyfryzacji. Volkswagen Multivan wersja 6.1

12 mln sztuk sześciu generacji VW Transportera.

 

Dostarczą klientom ze Stolicy zakupy za pomocą elektrycznych Volkswagenów e-Crafter

W ramach pilotażu Misja Zerowa Emisja, PSPA zbada, czy logistyka w miastach może być przyjazna dla środowiska.

25 lat produkcji Volkswagena w Polsce

Fabryka Volkswagena w Poznaniu działa już od ćwierć wieku.

I.D. BUZZ - dostawczy Volkswagen przyszłości

Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentował całkowicie elektryczny model I.D. BUZZ w dostawczej odmianie CARGO.

TRATON Group wprowadza platformę RIO

Po udanym starcie w Europie RIO wykonuje kolejny krok. Platforma RIO, wraz z dostępnymi na niej usługami cyfrowymi, została uruchomiona w Ameryce Łacińskiej.

Pięć premier Volkswagen Samochody Użytkowe na IAA 2018

Na 69. Targach Samochodów Użytkowych IAA w Hanowerze swoją światową premierę mają: I.D. BUZZ CARGO, ABT E-Transporter, ABT e-Caddy, Cargo e-Bike oraz wyposażony w ogniwo paliwowe i zasilany wodorem Crafter HyMotion.

Elektryczny Volkswagen Crafter - znamy już cenę

Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentował w Hamburgu VW e-Crafter – bezemisyjny samochód z napędem elektrycznym

Turystyczne Volkswageny na targach Caravan Salon

Podczas odbywających się w Düsseldorfie targów Caravan Salon, Volkswagen Samochody Użytkowe, po raz pierwszy na świecie zaprezentuje zupełnie nowy samochód rekreacyjny – Grand California, model skonstruowany na bazie nowego Volkswagena Craftera.

Volkswagen Samochody Użytkowe - kolejne wzrosty

W pierwszym półroczu dostawy dla klientów na świecie wzrosły o 3,6 procenta, w Polsce o 13,6 procenta.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL