Wakacyjny konkurs FOTO 2018 - 4Trucks.pl

Wakacyjny konkurs FOTO 2018 - 4Trucks.pl

Ogłaszamy siódmą edycję wakacyjnego konkursu FOTO. Namawiamy Was do czynnego wypoczynku np. z aparatem w dłoni. Tradycyjnie najciekawsze prace nagrodzimy!

W konkursie będą brały udział zdjęcia wykonane i nadesłane w okresie od 27 czerwca do 30 września 2018 r. W tym roku naszym sponsorem jest Renault Trucks Polska!

Regulamin konkursu:
1) Gdzie wysyłać zdjęcia:
Zdjęcia, które prześlecie, na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wysłanie wiadomości na nasz fejsbukowy fanpage, będziemy prezentować na profilu facebookowym https://www.facebook.com/4truckspl/ , tam też założymy album ze zdjęciami i będziecie mogli głosować na najładniejsze z nich.
2) Na jakie zdjęcia czekamy:
Poprosimy o nadsyłąnie zdjęć wyłącznie WASZEGO AUTORSTWA. Fotografie wykonane od 27 czerwca do 30 września 2018 roku (sprawdzamy daty wykonania zdjęć). Zdjęcia najlepiej w formacie JPG.
3)Tematyka zdjęć:
Tematem przewodnim jest szeroko pojęty transport kołowy. Ładne widoczki również mile widziane, ale na zdjęciu musi być przynajmniej fragment ciężarówki, autobusu, naczepy... Prosimy podpisujcie zdjęcia. Mile widziany opis z miejsca podróży. Opisy zamieścimy pod każdym zdjęciem, na pewno zwiększy to atrakcyjność prezentacji.
4) Zasady oceniania prac i nagrody:
- za 1. miejsce - zwycięzca otrzyma 3-funkcyjną torbę z kolekcji Renault Trucks - zwycięzcę wybiera sponsor - RT Polska;
- za 2,3,4 miejsce - uczestnicy otrzymają krzesełka z logo RT - ocenia redakcja 4Trucks.pl;
- pięć kolejnych miejsc nagrodzimy piłkami Renault Trucks z butiku RT3 - ocenia redakcja 4Trucks.pl;
- pięć koszulek RT rozdamy tym uczestnikom, których zdjęcia otrzymają największą liczbę lajków - oceniacie Wy przyznając lajki pod zdjęciem;
- nagrody pocieszenia: pięć czapeczek "Renault K is Ok!" - ocenia i przyznaje redakcja 4Trucks.pl.

Nagrody RT


Zgodnie z przepisami RODO decydując się na udział w konkursie dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetważanie Twoich danych osobowych do celów konkursu. Twoje dane nie będą w żaden inny sposób wykorzystane, niż w celu przeprowadzenia konkursu. Jeśli nie zyczysz sobie podawania Twojego imienia lub nazwiska w podpisie prac lub ogłoszeniu wyników, prosimy wyraźnie zaznaczyć to przy nadsyłaniu zdjęć.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL