Ubezpieczenie floty samochodowej

Ubezpieczenie floty samochodowej

Praktyczne aspekty optymalizacji kosztów

 

Unikalna ekspercka wiedza i sprawdzone praktyki w zakresie efektywnego obniżania kosztów flotowych ubezpieczeń oraz zarządzania nimi, a także kształtujące się w tym obszarze trendy. To wszystko oraz wiele dodatkowych obszarów związanych z tematyką ubezpieczeń flotowych czeka nas spotykaniu szkoleniowo-warsztatowym, w ramach Fleet Management Forum.

Już 10 października oraz 14 listopada 2017 r. (nowy termin) w Warszawie odbędą się dwie niezależne części, organizowanego przez magazyn EuroFlota, spotkania szkoleniowo-networkingowego z cyklu FLEET MANAGEMENT FORUM. Podczas serii wykładów i warsztatów prowadzonych przez najwyższej klasy ekspertów, w październiku (część pierwsza) i listopadzie (część druga) będzie można dowiedzieć się m.in. • jak możemy się bronić przed wysokimi cenami flotowych ubezpieczeń, • jak telematyka może wpływać na ograniczenie ich kosztu, • jakie elementy psychologicznego szkolenia kierowców są kluczowe dla poprawy bezpieczeństwa naszych kierowców/pracowników, • jakie specyficzne warunki należy uwzględniać konstruując umowę flotową z zakładem ubezpieczeń, • co w praktyce jest negocjowalne przy ubezpieczeniu floty leasingowanej/wynajmowanej, • jak optymalizować flotowe ubezpieczenia i likwidację szkód, • jaki jest wpływ sposobu likwidacji szkód na wartość rezydualną pojazdu, • jakie są zalety i wady różnych sposobów zatrzymani ryzyk oraz jak powinna być skonstruowana polityka samochodowa w zakresie napraw powypadkowych.

X edycja Fleet Management Forum, to dwie niezależne części szkolenia pod wspólnym tytułem "UBEZPIECZENIE I ZARZĄDZANIE FLOTĄ SAMOCHODOWĄ: PRAKTYCZNE ASPEKTY OPTYMALIZACJI KOSZTÓW". Pozwolą one zdobyć unikalną wiedzę i poznać sprawdzone praktyki w zakresie efektywnego obniżania kosztów flotowych ubezpieczeń oraz zarządzania parkiem samochodowym, a także kształtujące się w tym obszarze trendy. Tradycyjnie już, będzie też okazją do twórczej dyskusji i wymiany doświadczeń między uczestnikami oraz nawiązania ważnych branżowych i zawodowych kontaktów.

Zapraszamy do udziału – ta wiedza naprawdę się przyda! - www.euroflota.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL